Neler Yeni

UCUZ TELEFON TAVSİYE

Mihrak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Süleyman Yakup KIVANÇ
Bütçe
5000
Herkese iyi akşamlar. Annem telefonunu çaldırdı ondan dolayı yeni telefon almamız lazım pazartesiye kadar. (Kendisi şehir dışına gidicek.) Ondan dolayı kendisine bi telefon bakıyorum. Yenilenmiş telefon mu almalıyım yoksa 2. el bir telefon mu o da olmadı reeder gibi dandik markalar var onlardan mı alsam diyorum. Pek fikrim yok anladığınız üzere. Ben buraya hem yenilenmiş hem 0 telefon modeli koyucam. Siz yorum ve tasvsiyelerinizi yazarsınız.(Telefondan ne oyun oynanıcak ne de fazla işlem hacmi gerektiren bir şey. Tek önemsediği kamera ve depolama. Depolamada 128 yeter zaten.Benim önemsediğim ise bayağı uzun gitmesi.)

0 telefonlar:

Yenilenmiş Telefonlar:

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
ozan başaran
Herkese iyi akşamlar. Annem telefonunu çaldırdı ondan dolayı yeni telefon almamız lazım pazartesiye kadar. (Kendisi şehir dışına gidicek.) Ondan dolayı kendisine bi telefon bakıyorum. Yenilenmiş telefon mu almalıyım yoksa 2. el bir telefon mu o da olmadı reeder gibi dandik markalar var onlardan mı alsam diyorum. Pek fikrim yok anladığınız üzere. Ben buraya hem yenilenmiş hem 0 telefon modeli koyucam. Siz yorum ve tasvsiyelerinizi yazarsınız.(Telefondan ne oyun oynanıcak ne de fazla işlem hacmi gerektiren bir şey. Tek önemsediği kamera ve depolama. Depolamada 128 yeter zaten.Benim önemsediğim ise bayağı uzun gitmesi.)

0 telefonlar:

Yenilenmiş Telefonlar:

hocam reederi deneyimleyen birisi olarak söylüyorum reeder alacağınıza gidin tuşlu telefon alın. bir telefon instagrama girerken bile donar mı ya?🤣 yenilenmiş telefonlar her ne kadar önerilmesede bu bütçede daha iyi olur sanki

Mihrak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Süleyman Yakup KIVANÇ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam reederi deneyimleyen birisi olarak söylüyorum reeder alacağınıza gidin tuşlu telefon alın. bir telefon instagrama girerken bile donar mı ya?🤣 yenilenmiş telefonlar her ne kadar önerilmesede bu bütçede daha iyi olur sanki
Bende o haberleri duyumladım zaten :D ama bütçe düşük olunca zoraki bu taraflara bakıyoruz. Üst üste 2. kaybedişi olunca babam bütçeyi artırmıyo bakmakta bize kalıyo.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

0 telefonlar:

Yenilenmiş Telefonlar:

Realme 9i en iyi seçenek. https://www.a101.com.tr/elektronik/...tent=genel&pfx=102169c9cd06d5a4ddd549285bf45e

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
HasHoca
Onu nerden bulabilirim :/ Site falan var mı? Yoksa sahibinden falan mı?
Kral hangi şehirde olduğunu bilmiyorum ama mutlaka çarşı falan vardır . Şehirdeki çarşıların içinde mutlaka telefoncu , telefon tamircisi vb. Dükkanlar oluyor . Onlara söyle direk ayarlıyorlar zaten 😁

commander

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
kaan

bende almayı düşünüyorum. telefon "bu bütçe için" bence alınabilir. tabii ki çok bi beklentiye girilmesi doğru değil ama günlük işlemler için yeterli olur. ayrıca oyun da oynatır ama şarj konusunda biraz mağdur olabilirsiniz.

qesq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
cinar.12

hocam bu fiyata en iyilerinden bence şarjı uzun gidiyor hicbir kasma donma falan olmuyor kendim kullandım bence bunada bir bakın derim gayet iyi ve yeterli o bütce için

Top Bottom