Neler Yeni

Öneri Ucuz Yollu Kaliteli SSD Önerisi

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Dostlar ssd alacağım ama param yok.Bu konuyu sizden öneri almak için açtım.Ben şimdi sizden en ucuz tutacak şekilde ssd+hdd kızağı(hddyi cd yuvasına takma aparatı) istiyorum.Ona göre para bulacağım yada biriktireceğim.Patriot Burstı alacaktım,120gbsi sorunlu.Bu aralar pny ssdler dikkatimi çekiyor.Önerileriniz neler ?

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
madem en ucuz kaliteli ssd var bize neden soruyorsun sen kendin biliyormuşsun zaten :/ alacağın SSD kaç gb olucak ve bütçen ortalama ne kadar belirtmemişsin bile
Tam oku mesajımı.Sorduğum şey alınabilecek en ucuz kaliteli ssd.
Mesela diyorum A ve B ssdleri var.B daha ucuz ama A daha kaliteli.O zaman bana A yı önerin.

Köylü

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Bahadır Özel
Kontum bu konuda senin eline su dökemeyiz, öneri vermek ne haddimize...

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Dostlar ssd alacağım ama param yok.Bu konuyu sizden öneri almak için açtım.Ben şimdi sizden en ucuz tutacak şekilde ssd+hdd kızağı(hddyi cd yuvasına takma aparatı) istiyorum.Ona göre para bulacağım yada biriktireceğim.Patriot Burstı alacaktım,120gbsi sorunlu.Bu aralar pny ssdler dikkatimi çekiyor.Önerileriniz neler ?
Ne kadar ucuz? 250TL ye indirimde bu var şuan, gayet kaliteli bir model.

Veunex12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
MertKocak
Bütçe ve GB belirt dostum hala en ucuz kaliteli ssd var diyorsun ben sana James Donkey önereyim ucuz ama kalitesiz adata su 650 önereyim ucuz ama kalitesiz ikiside kronik sorunlu ssdiler

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe ve GB belirt dostum hala en ucuz kaliteli ssd var diyorsun ben sana James Donkey önereyim ucuz ama kalitesiz adata su 650 önereyim ucuz ama kalitesiz ikiside kronik sorunlu ssdiler
Tamam bütçem 200 diyelim.Bu bütçede en fazla 120 gb ssd bulunur diyelim.
Bütçe 200 gb 120

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Samet Demirci
Patriot Viper hem ucuz hem sorunsuz.

Gidip BX500 alma hem daha pahalı hem çöp

Düzeltme: Patriot Burst olacak Viper değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,765
Üyeler
157,816
Son üye
O.deli
Top Bottom