Neler Yeni

Ucuza E-pin Arayan Arkadaşlar İçin E-Pin Sitesi Önerim

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Emre
Merhaba arkadaşlar, öncelikle şunu belirtmek isterim. Lütfen bu yaptığımı reklam olarak vs. algılamayın, sizlerle paylaşacağım e-pin sitesi halihazırda 14 yıldır hizmet veren oturmuş bir e-pin sitesi. Ne reklamını yapmaya çalışacağım ne de övüp, yüceltmeye. Sadece beğendiğim uzun zamandır alış-veriş yaptığım bir site olduğu için sizlerle paylaşmak istedim.

Çoğu zaman bu e-pin'in daha ucuzunu nerede bulabilirim ya da bu site, satıcı güvenilir mi diye konular açılıyor. Ben de bayağı güzel fiyatlara e-pin satışı yapan bu siteyi sizlerle paylaşmak istedim. Zaten güven faktörü olarak sıfır sıkıntı bir site.
Site: Kabasakal

InkedScreenshot_160.jpg

Örneği bu fotoğraf ile valorant e-pin üzerinden vermek istedim, genellikle LoL ve Valorant E-pin konuları açıldığı için. Kupon kodu yerine kabasakal'ın yayıncısı olanlara özel bir indirim kodu oluyor, bu kodu kupon kısmına girdiğinizde %5 indirim uygulanıyor.Sanırsam bu kod her oyunun e-pin'i için yok. Benim bildiğim kadarı ile League of Legends ve Valorant için var. Acaba daha ucuza e-pin var mı diye araştırmıştım ama
bulamadım açıkcası.

İnstagram vs. yerlerde çekilişten kazanılmış ya da türlü türlü değişik yollar ile elde edilmiş kodlar satıldığı için ucuza olabiliyor ama çook güvensiz o tarz yerler. Üstelik 7/24 destek hattı var ve bu kesinlikle doğru. Diğer e-pin siteleri gibi saat 12'den sonra canlı
destek hattı kapanmıyor.

Çoğu e-pinler diğer sitelere göre daha ucuz, daha ucuz olmayan e-pinlerin fiyatları ise diğer sitelerden farksız. E-pin alacağınız zaman bu siteden bi kontrol edin derim sizlere. Konu bir tık uzamış olabilir, özür dilerim o yüzden de.
İyi Günler Herkese :)

Son düzenleme:

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,460
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Hocam fotoğraf biraz küçük kalmış ve 2-3 satırda bir, boşluk bırakırsanız daha okunası olur.
Güzel konu elinize sağlık.

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Merhaba arkadaşlar, öncelikle şunu belirtmek isterim. Lütfen bu yaptığımı reklam olarak vs. algılamayın, sizlerle paylaşacağım e-pin sitesi halihazırda 14 yıldır hizmet veren oturmuş bir e-pin sitesi.
Ne reklamını yapmaya çalışacağım ne de övüp, yüceltmeye. Sadece beğendiğim uzun zamandır alış-veriş yaptığım bir site olduğu için sizlerle paylaşmak istedim. Çoğu zaman bu e-pin'in daha ucuzunu nerede bulabilirim ya da bu site, satıcı güvenilir mi diye konular açılıyor. Ben de bayağı güzel fiyatlara e-pin satışı yapan bu siteyi sizlerle paylaşmak istedim. Zaten güven faktörü olarak sıfır sıkıntı bir site.
Site: Kabasakal

Alıntıyı görüntüle
Örneği bu fotoğraf ile valorant e-pin üzerinden vermek istedim, genellikle LoL ve Valorant E-pin konuları açıldığı için. Kupon kodu yerine kabasakal'ın yayıncısı olanlara özel bir indirim kodu oluyor, bu kodu kupon kısmına girdiğinizde %5 indirim uygulanıyor.Sanırsam bu kod her oyunun e-pin'i için yok. Benim bildiğim kadarı ile League of Legends ve Valorant için var.Acaba daha ucuza e-pin var mı diye araştırmıştım ama bulamadım açıkcası ben. İnstagram vs. gibi yerlerde çekilişten kazanılmış ya da türlü türlü değişik yollar ile elde edilmiş kodlar satıldığı için ucuza olabiliyor ama çook güvensiz o tarz yerler. Üstelik 7/24 destek hattı var ve bu kesinlikle doğru. Diğer e-pin siteleri gibi saat 12'den sonra canlı destek hattı kapanmıyor. Çoğu e-pinler diğer sitelere göre daha ucuz, daha ucuz olmayan e-pinlerin fiyatları ise diğer sitelerden farksız. E-pin alacağınız zaman bu siteden bi kontrol edin derim sizlere. Konu bir tık uzamış olabilir, özür dilerim o yüzden de.
İyi Günler Herkese :)
Elinize sağlık.
Fakat biraz daha boşluk bırakarak daha güzel, anlaşılır bir konu yazabilirdiniz.

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Benim bildiğim ve güvendiğim en uygun yer burası.

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam fotoğraf biraz küçük kalmış ve 2-3 satırda bir, boşluk bırakırsanız daha okunası olur.
Güzel konu elinize sağlık.
Düzenliyorum, teşekkürler öneri için. Fotoğrafta fazla yer kaplamasın diye küçük bıraktım, tıklandığında fullscreen olduğu için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Panda
Benim bildiğim ve güvendiğim en uygun yer burası.
Açıkcası kullanışı en berbat sitelerden birisi bana göre hi2games'tir. Kabasakal'dan aylardır alışveriş yapıyorum. Hiçbir sorun yaşamadığım gibi en büyük avantajlarından birisi 7/24 canlı destek hizmeti vermeleri. VP falan sürekli alıyorum. Yayıncı indirim kodları ile en uygun site ben öneririm ;)

Top Bottom