Neler Yeni

Udemy'de hangi kursu almalıyım? Öneriniz var mı?

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Anlıyorum peki önerebileceğiniz ücretli veyahut ücretsiz kendimi üst düzey alanlarına geliştirebileceğim kurslar var mı? Bu işi ciddiye almaya başlıyorum sanırım. :D
Youtube'da işini iyi yapan kişiler var.
Devletin sitesi var btk akademi'di galiba ismini unuttum sitenin.

39121

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
İsmail
Youtube'da işini iyi yapan kişiler var.
Devletin sitesi var btk akademi'di galiba ismini unuttum sitenin.
evet BTK Akademi isimli bir site var NodeJS eğitimi bile var. Sadık Turan isimli eğitmen veriyor. Bu Büyük mevlalara kadar çıkabileceksem öğrenmeye başlamak isterim.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Niye?

BTK Akademi sanırım. Oranın derslerini pek beğenmiyorum. Fazla giriş seviyesi ve NodeJS yok.

Ayrıca iyi öğrenirsen 200-300€ bir şey değil. 10.000-20.000 € bile olabilir.

20k euro web geliştiricileri için zirvenin zirvesinin zirvesinin zirvesi gibi bir şey, Rockstar games gibi şirketlerde üst düzey işlerde çalışırsanız belki bu paraları zor kazanırsınız. Btk akademide biraz az kurs var ama birçoğu eğitici kurslar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
İsmail
Niye?

BTK Akademi sanırım. Oranın derslerini pek beğenmiyorum. Fazla giriş seviyesi ve NodeJS yok.

yazılımda gerçekten büyük para var resmen yurtdışında online çalışmak bireysel ihracat oluyor :D 10.000 euro gerçekten büyük 100.000tl düşünsenize... Bu işi tamamen ciddiye alıyorum..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Niye?

peki nodejs bilgimi sıfırdan ileri düzeye kadar çıkarmak için hangi dersleri, kursları eğitmenleri dinlemem gerek?

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
İsmail

elini çabuk tut 40tl ye düşmüş normali 200 küsür TL. Bende var güzel kurs ama ben devamını getirtemedim malesef okullar sınavlar vs.
Python ne işime yarayacak? her hangi bir alanda ileri düzey öğrenip bu alanda gelir kaynağı elde etmek isterim. şu anlık web geliştirme üzerine yoğunlaştım ancak python ile daha hızlı veyahut daha iyi bir iş çıkaracaksam neden olmasın?

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
Python ne işime yarayacak? her hangi bir alanda ileri düzey öğrenip bu alanda gelir kaynağı elde etmek isterim. şu anlık web geliştirme üzerine yoğunlaştım ancak python ile daha hızlı veyahut daha iyi bir iş çıkaracaksam neden olmasın?
Phyton, yazılıma merakın varsa çoğu kişinin dediği öğrenmen gereken ilk dil. Öğrenmeye değer en basiti bu, sonra C diline geçip onu da bitirirsen çok güzel yazılım öğrenmiş olursun. Geleceğin mesleği yazılım. Para kazanacaksan o konuda pek bir bilgim yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
İsmail
Phyton, yazılıma merakın varsa çoğu kişinin dediği öğrenmen gereken ilk dil. Öğrenmeye değer en basiti bu, sonra C diline geçip onu da bitirirsen çok güzel yazılım öğrenmiş olursun. Geleceğin mesleği yazılım. Para kazanacaksan o konuda pek bir bilgim yok
ben sadece ne işime yarayacağını sordum. İleride mesleğimi de yazılıma yöneltebilirim onuda düşünüyorum. Python + C dilini "ileri düzey" öğrenebilip bu işten ileride veya şimdi güzel gelirler elde edebileceksem web geliştirmeyi bırakıp bunlara yönelebilirim.

Top Bottom