Neler Yeni

ÜCRETSİZ VPN ÖNERİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yağız Ege Yeşilırmak
Merhaba, ücretsiz ve güvenilir bir VPN istiyorum. Güvenilirlik kısmına şöyle bir açıklık getireyim. Sürekli açık olmayacak. E-posta vs. girmeyeceğim VPN açıkken. Sadece Twitch'teki öngörü gibi basit şeyler için kullanacağım. Yani amacım beni farklı bir ülkeden bağlanıyormuş gibi göstersin. Bunun için ücretsiz güvenlik sıkıntısı çıkarmayacak VPN öneriniz var mı?

Umut0526

80+ Silver
Merhaba, ücretsiz ve güvenilir bir VPN istiyorum. Güvenilirlik kısmına şöyle bir açıklık getireyim. Sürekli açık olmayacak. E-posta vs. girmeyeceğim VPN açıkken. Sadece Twitch'teki öngörü gibi basit şeyler için kullanacağım. Yani amacım beni farklı bir ülkeden bağlanıyormuş gibi göstersin. Bunun için ücretsiz güvenlik sıkıntısı çıkarmayacak VPN öneriniz var mı?
Opera GX kullanıyorsan oradan normal tarayıcının VPN sini açabilirsin. Ama güvenlik faln sağlar mı bilmiyorum. 1 aydır falan Opera GX VPN kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir sıkıntım çıkmadı

Gökhan61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Gökhan Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Warp şuanlık en iyisi ama yine bi şu videoya göz atmanı öneririm

• Beğen
Reaksiyonlar: kyoi
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yağız Ege Yeşilırmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Opera GX kullanıyorsan oradan normal tarayıcının VPN sini açabilirsin. Ama güvenlik faln sağlar mı bilmiyorum. 1 aydır falan Opera GX VPN kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir sıkıntım çıkmadı
Dostum, kullanıyorum ama interneti çok fazla etkisi oluyor. 480p izlediğim yayın bir anda 144p oluyor. Onun için istedim zaten.

saleRan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Opera GX'in zaten kendisi güvenilir değil diye biliyorum internetten araştırdığım sonucunda. Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Smtakm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Samet
Psiphon

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW