Neler Yeni

🔥İndirim Ülker Bebe Bisküvisi 800 gr 53,24₺

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,341
İsim
Mehmet Aslan
Knk olay o değil İsrail değil ürünleri çok sakıncalı çok katkı maddesi var belirttim sadece
Dikkat edip etmemesi sana kalmış artık ama ülker özelinde değil bütün hazır gıdalarda bolca katkı maddesi var her gün kendimizi zehirliyoruz. Eski insanların daha uzun yaşamasının bi sebebi de bu :D

Checkmate

80+ Silver
Uygunsuz davranış
Gıdadedektifini takip et dostum Mehmet ülker İsrail destekçisi + ürünlerinde çok katkı maddesi bulunuyor
Ülkerin israili desteklediğini öğrenince 10 kutu aldım teşekkürler hocam. Netanyahu mudur nedir bi atombombası atsada şu filistin gibi ar*p ***larının hepsinden kurtulsak.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Ulan dün Amazon’dan 4 paket aldım 80₺ indirimle 290 liraya aldım şansıma atlayayım

Ghostx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Mustafa
tesekkurler 1 kutu çektim 😊

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Draq123
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Ülkerin israili desteklediğini öğrenince 10 kutu aldım teşekkürler hocam. Netanyahu mudur nedir bi atombombası atsada şu filistin gibi ar*p ***larının hepsinden kurtulsak.
Sikti git velet burda mesele arap marap değil
Mesele masum insanların ölmesi az insancıl ol adam akıllı konuş, düşün "insanlar ölsünde hepsinden kurtulsak" ne demek ya yarın birgün senin annene netanyahu sokarlar görürüm ben neyse profilinden belli gelişmemişsin sen adam olunca gel

Son düzenleme:

majorw0w

80+ Silver
Mesele masum insanların ölmesi az insancıl ol adam akıllı konuş, düşün "insanlar ölsünde hepsinden kurtulsak" ne demek ya yarın birgün senin annene netanyahu sokarlar görürüm ben neyse profilinden belli gelişmemişsin sen adam olunca gel
Animeci veledi ciddiye alma

Checkmate

80+ Silver
Profilime koyduğum şey 20 yıllık dizi onu izleyenler şu an koca adam oldu da senin bunu anlayacak kapasiten yok, beyinde noksanlık var. Koyduğum şey de seni zerre ilgilendirmez. Ayriyeten Herifler Türk düşmanı her türlü konuda Türkiye'ye karşı çıkmışlar sözde ermeni soykırımını savunmuşlar, kktcde rumlara destek vermişler, kuzey türkistanda çine destek çıkmışlar. Hala filistini savunan koruyan varsa dübürüm ile gülerim. Ben sana hakaret etmedim velet olmayı bırakta hakaret etmek yerine adam akıllı cevap ver zeka yoksunu velet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Animeci veledi ciddiye alma
Sen kimin nesisin ki buna karar verebiliyorsun cevap verecek değerin yok adam ol da gel.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Furkan Akçin
Cahile ne anlatmaya çalışıyorsun ki? Adam başta aşağı cahillik kokuyor zaten. Ülker kim, nasıl üretir, ne kullanır. Hiç bir şeyden haberi yok. Boşuna kendini yorma. Sokakta ki it anlar bu anlamaz. Çünkü kapasite yok 😂

Checkmate

80+ Silver
Cahile ne anlatmaya çalışıyorsun ki? Adam başta aşağı cahillik kokuyor zaten. Ülker kim, nasıl üretir, ne kullanır. Hiç bir şeyden haberi yok. Boşuna kendini yorma. Sokakta ki it anlar bu anlamaz. Çünkü kapasite yok 😂
Cahile anlatmak istese sana anlatır zaten taşa anlatsam taş anlar da senin zeka kapasiten bir taş kadar olmadığı için yazdığım şeyden de bir şey anlamamışsın aşağılamaya çalışıyorsun kendince çünkü argümanın yok, argüman yazabilecek kapasiten YOK. Anla artık.

Son düzenleme:

majorw0w

80+ Silver
Profilime koyduğum şey 20 yıllık dizi onu izleyenler şu an koca adam oldu da senin bunu anlayacak kapasiten yok, beyinde noksanlık var. Koyduğum şey de seni zerre ilgilendirmez. Ayriyeten Herifler Türk düşmanı her türlü konuda Türkiye'ye karşı çıkmışlar sözde ermeni soykırımını savunmuşlar, kktcde rumlara destek vermişler, kuzey türkistanda çine destek çıkmışlar. Hala filistini savunan koruyan varsa dübürüm ile gülerim. Ben sana hakaret etmedim velet olmayı bırakta hakaret etmek yerine adam akıllı cevap ver zeka yoksunu velet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen kimin nesisin ki buna karar verebiliyorsun cevap verecek değerin yok adam ol da gel.
Tmm velet

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Akın Serhan Toğrul
Cahile anlatmak istese sana anlatır zaten taşa anlatsam taş anlar da senin zeka kapesiten bir taş kadar olmadığı için yazdığım şeyden de bir şey anlamamışsın aşağılamaya çalışıyorsun kendince çünkü argümanın yok, argüman yazabilecek kapasiten YOK. Anla artık.
Çok kasma hocam kendini ben seni anladım da bunlar anlamaz insanları izledikleri veya beğendiklerine göre yargılayan bir ton insan var bu sitede. Modlar halen fark etmedi ama insanları bir steriotipe sığdırıp söyledikleri şeyleri aşağılamak da ban sebebi normalde ama modlar şu şekil: “aaa öyle mi ne ayıp:giggle::giggle:

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Sanane
Herşeyi okudum, tepki olarak 4-5 tane almaya karar verdim. Sokakta hepsini yakacağım. Dünya Türkiye'nin gücünü görsün :D

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
Baran Kut
Olm Bebe Bisküvisi la bu bundan nasıl tartışma yaratabildiniz akıl sağlığınızı bir kontrol edin :kekw:

Bu arada Eti Cicibebe > Ülker Bebe Bisküvisi 😎

Top Bottom