Neler Yeni

Üni sınavına nasıl hazırlanmalıyım

Dx Muum

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
arda
Şuanda 11.sınıfa gidiyorum ve sözelciyim meslek okulunda okuyorum 5 saat fizik 2 saat matematik olmak üzere başka sayısal dersim yok bilişim bölümüyüm çok ders çalışmayı seven birisi değilim ama şuandan itibaren ders çalışmam gerektiğimin farkındayım ama nedense içimdende gelmiyor tavsiyeniz falan var mı birde MTOK varmış galiba meslek okullarına gidenler için.
Gitmek istediğim başta bir üniversite Tekirdağ Namık Kemal MTOK ile netleri ortalama bir şekilde tutunca giderim diye düşünüyorum tavsiye verebileceğiniz bir konu vs var mı

Anıl123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Anıll
Şuanda 11.sınıfa gidiyorum ve sözelciyim meslek okulunda okuyorum 5 saat fizik 2 saat matematik olmak üzere başka sayısal dersim yok bilişim bölümüyüm çok ders çalışmayı seven birisi değilim ama şuandan itibaren ders çalışmam gerektiğimin farkındayım ama nedense içimdende gelmiyor tavsiyeniz falan var mı birde MTOK varmış galiba meslek okullarına gidenler için.
Gitmek istediğim başta bir üniversite Tekirdağ Namık Kemal MTOK ile netleri ortalama bir şekilde tutunca giderim diye düşünüyorum tavsiye verebileceğiniz bir konu vs var mı
Benim şöyle bi taktiğim vardı.Hergün okuldan sonra eve gelip her gün o günkü dersin özetini çıkarırdım 2-3 saat tekrar gibi sonra akşamda kütüphanede 7-11 arası soru çözredim hergün bu şekilde giderdim 12 de biraz daha artıtrdım hergün paragraf yap kesinlşikle ama 10-20 40-100 diye gidersin zorlamadan

Dx Muum

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim şöyle bi taktiğim vardı.Hergün okuldan sonra eve gelip her gün o günkü dersin özetini çıkarırdım 2-3 saat tekrar gibi sonra akşamda kütüphanede 7-11 arası soru çözredim hergün bu şekilde giderdim 12 de biraz daha artıtrdım hergün paragraf yap kesinlşikle ama 10-20 40-100 diye gidersin zorlamadan
toplam kaç saatinizi harcıyordunuz bu eylemi yaparken

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bilişim üzerinden devam edeceksen boşver üni'yi. Kendini geliştirmeye bak, projeler üret yarışmalara katıl, programlarda kendini geliştir. Millattan kalma, her yerde bulacağın bilgiler veren TR üni.'lerinde 2-3 Üni. dışında sadece zaman kaybı.

Dx Muum

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yanii 8-9 saat gidiyo ama ilk zamanlar 3 saat max çalışıp yatıyodum şuan akıyor zamanla olacak
Vallahi o kadar ders çalışacak zamana katlanabilseydim büyük ihtimalle meslek lisesinde okumazdım :D

Top Bottom