Neler Yeni

Üni Tercihi Kararsizim Yardim Lazim

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,431
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Beler 1m siralamam var maalesef kaydirma vs olaylarimda var hayatimda hic ders calismadim toplasaniz sinav disinda 100 tane soru belki hayatimda anca cozmusumdur onumde 3 secenek var Ordu iktisat yada aciktan iktisat veya ybs bi yandanda bi yere girip yavastan kariyer yapma ozel sektorde gelecek planim devlette calismak universitenin cok bi onemi yok orada kpssden duzgun bi puan alabilecegime inaniyorum yada mezuna mi birakmaliyim kendimden cok emin degilim bu konuda akil verebilecek varmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ozel sektorde kariyer yapma derken is ogrenmek icin girip hayatimi duzene sokmak ve mezun olunca 4 yil tecrubeli bi mezun olmak icin (ybs icin gecerli iktisat okursam devlette calismayi dusunuyorum) eger aciktan okursam kendimi salmaktan cok korkuyorum suanda bile 2-3e kadar uyuyorum oglen gece 4-5 gibi anca yatabiliyorum Orduda ise zaten memleketim bildigim yer sehir disi bilmedigim cevre yanlizlik gibi sorunlar var sadece ayni sekilde bilgisayar programligi elektornik vs 2 yilliklarda var ama cok karisik kafam ve yarin son gun

Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Audiophile
Cinsel organımla işaretlesem bu seneki YKS sınavında sayısalda ilk 20k'ya girerim. (Evet, sınava baktım) 15 yıl geçmiş üniversite sınavına gireli, nasıl böyle bir sınavda bu kadar batırabiliyorsunuz, anlamıyorum!

Sanayiye gir, berbere çırak ol ama okuma. 4 yılını çöpe atma. Benden sana tavsiye. Sitenin çoğu ergen olduğu için dediklerime itiraz ediyorlar, sorunlu diyorlar falan ama kafanızı duvara vurduğunuzu ben görmek istemem!

4 yıla ülke 3. dünya savaşına girecek zaten, elinde bir mesleğin olsun ki az hasarla atlat bugünleri.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,431
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cinsel organımla işaretlesem bu seneki YKS sınavında sayısalda ilk 20k'ya girerim. (Evet, sınava baktım) 15 yıl geçmiş üniversite sınavına gireli, nasıl böyle bir sınavda bu kadar batırabiliyorsunuz, anlamıyorum!

Sanayiye gir, berbere çırak ol ama okuma. 4 yılını çöpe atma. Benden sana tavsiye. Sitenin çoğu ergen olduğu için dediklerime itiraz ediyorlar, sorunlu diyorlar falan ama kafanızı duvara vurduğunuzu ben görmek istemem!

4 yıla ülke 3. dünya savaşına girecek zaten, elinde bir mesleğin olsun ki az hasarla atlat bugünleri.
Dayi matematigi sos2ye isaretlemisim tabi cinsel organinla daha iyi yaparsin beden gucuyle is yapabilecek bir insan degilim kpss ile devlette calismayi dusunuyorum zaten universitenin isminin pek bi onemi yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Arda Dayıcan
Dayi matematigi sos2ye isaretlemisim tabi cinsel organinla daha iyi yaparsin beden gucuyle is yapabilecek bir insan degilim kpss ile devlette calismayi dusunuyorum zaten universitenin isminin pek bi onemi yok
kanka aynı şekiliz ben sadece senin çalışmış versiyonunum 280k yaptım(100k bekliyodum asdklsahjdlkas) ege iktisat işletme falan doldurdum hangisi gelirse benimde amacım kpss aldıgım tavsiyelere göre üniye gerektiğince gidicem kpssye agırlık vericem üni 1 kere okucaz sonuçta eglenmeme de bakıcam gibi görünüyor inş

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Sayısalda 20k sandıgınız kadar kolay değil. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Audiophile
Sayısalda 20k sandıgınız kadar kolay değil. :D
Lise sonda 70 gün devamsızlık yaptım ve neredeyse hiç ders çalışmadım, 16.5 yaşımda psikolojim bozulmaya başladı. Buna rağmen sınavda MAT ve FEN full idi. YKS Mat'ta zaten en fazla 1-2 yanlış yapıyorum. (Her sene çözerim ve boş bırakmam) Sosyal bilgilerden 5 net yaparım muhtemelen, 0 tarih netim vardı girdiğim ilk sınavda. Bu halde 20k gelirse gelir, gelmezse gelmez.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Lise sonda 70 gün devamsızlık yaptım ve neredeyse hiç ders çalışmadım, 16.5 yaşımda psikolojim bozulmaya başladı. Buna rağmen sınavda MAT ve FEN full idi. YKS Mat'ta zaten en fazla 1-2 yanlış yapıyorum. (Her sene çözerim ve boş bırakmam) Sosyal bilgilerden 5 net yaparım muhtemelen, 0 tarih netim vardı girdiğim ilk sınavda. Bu halde 20k gelirse gelir, gelmezse gelmez.
Sınava ne zaman girdiniz bilmiyorum ama şu an rekabet eskiye göre çok fazla ve sorular çok daha iyi sınava girmiş biri olarak söylüyorum.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,431
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka aynı şekiliz ben sadece senin çalışmış versiyonunum 280k yaptım(100k bekliyodum asdklsahjdlkas) ege iktisat işletme falan doldurdum hangisi gelirse benimde amacım kpss aldıgım tavsiyelere göre üniye gerektiğince gidicem kpssye agırlık vericem üni 1 kere okucaz sonuçta eglenmeme de bakıcam gibi görünüyor inş
Ordu unide ne eglenme olacak ki hic cevrem yok arkadasimida ikna edemedim gelmeye cokta kucuk ilce napsam bilemedim

Lise sonda 70 devamsizlikla kalmaniz gerekiyor her sene 29.5 ile birakiyordum marifet sanip

Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Audiophile
Sınava ne zaman girdiniz bilmiyorum ama şu an rekabet eskiye göre çok fazla ve sorular çok daha iyi sınava girmiş biri olarak söylüyorum.
Anlamadınız hocam, her sene sorular yayımlandığı gibi Sosyal hariç sınavı çözerim. YKS Mat IQ testine dönüştü, bu sebeple neredeyse full çekerim her sene. Matematik konusunda kendim kadar yetenekli az kişi var bu ülkede, lütfen kötü anlamda düşünmeyin.

Ordu unide ne eglenme olacak ki hic cevrem yok arkadasimida ikna edemedim gelmeye cokta kucuk ilce napsam bilemedim

Lise sonda 70 devamsizlikla kalmaniz gerekiyor her sene 29.5 ile birakiyordum marifet sanip
Ha ha, sildiler hocam bana söve söve. Sırf ilk 10k'ya girer bu çocuk diye. Dayak da attılar okula gelmiyorum diye.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,692
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
1988 ÖSS den bahsediyor herhalde sovyetler çükünü ortaya daha silap silap diye vuruyor

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,431
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,692
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Arkdslr tartismanin yaninda banada ufsk bi fikir verseniz
Ufak fikir şu dostum adam gibi oturup çalışmama lüksün yok ne yazık ki, yapacaksın bunu. Hayatın söz konusu, 40 yılını nasıl geçireceğini belirliyorsun. Yok ben calisamam yks ye diyorsan bir milyondaki yerleri yazacağına tyt puanıyla alan 2 yıllık önü açık bazı bölümler var onları arastirabilirsin.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,431
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
Ufak fikir şu dostum adam gibi oturup çalışmama lüksün yok ne yazık ki, yapacaksın bunu. Hayatın söz konusu, 40 yılını nasıl geçireceğini belirliyorsun. Yok ben calisamam yks ye diyorsan bir milyondaki yerleri yazacağına tyt puanıyla alan 2 yıllık önü açık bazı bölümler var onları arastirabilirsin.
Hayatimda hic ders calismadim nereden baslayacsgimi ne yapacagimi hicbirsey bilmiyorum naz yapmaktan vs degil bilgisayar programciliginin onu acik ama kararsizim

Top Bottom