Neler Yeni

Üni Zorluyor ikinci üni açıktan okusam olur mu

tutu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
tufan aslan
Merhaba bilgisayar programcılığı(2yıllık) okuyorum 2. sınıftayım fakat sağlık sıkıntılarından dolayı 1 dönem okula gidemedim ve 1. dönem dersleri veremedim. daha sonra da bu bölümü okuyup iyi bir işe giremeceğimi anladım. bir işe girip bir yandan para biriktirip bir yandan da geçen seneden ikinci üni kaydım var harcı fln yatırınca gene aktif oluyor. kısacası bu bölümü okumayıp ikinci üniyi açıktan okumak istiyorum mümkün mü.
birinci üniye gitmeyince ikinci üni de yanar mı.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
713
İsim
Berat fatih
Rez aldım ama elinde belgen olması daha iyi bu bolumu oku sonra digerine geç kalsan bile

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Merhaba,
Bende aynı bölümü okuyorum fakat iyi bir işe giremeyeceğinizi nerden çıkarttınız? Gerçi nerede okuyorsunuz onu bilmiyorum fakat zaten bu tarz bölümlerde bölümde öğrendiklerinizle gidip bir iş bulamazsınız. Kendinizin bu işe yatkınlığınızın olması gerekir. Bölümden mezun olup güzel firmalarda yazılım kısmında çalışan bir çok kişi var ve bölüme ziyarete gelenler oldu. Bu fikri neden böyle düşündünüz anlamış değilim.

tutu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
tufan aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba,
Bende aynı bölümü okuyorum fakat iyi bir işe giremeyeceğinizi nerden çıkarttınız? Gerçi nerede okuyorsunuz onu bilmiyorum fakat zaten bu tarz bölümlerde bölümde öğrendiklerinizle gidip bir iş bulamazsınız. Kendinizin bu işe yatkınlığınızın olması gerekir. Bölümden mezun olup güzel firmalarda yazılım kısmında çalışan bir çok kişi var ve bölüme ziyarete gelenler oldu. Bu fikri neden böyle düşündünüz anlamış değilim.
Bu işe yatkınligim yok ve kendi işimi de yürütücek potansiyelim yok. İş imkanları çoktur doğrudur ama bende o ise dair potansiyel yok

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Bu işe yatkınligim yok ve kendi işimi de yürütücek potansiyelim yok. İş imkanları çoktur doğrudur ama bende o ise dair potansiyel yok
Anladım o zaman hakkınızda şimdiden hayırlısı olsun.

Top Bottom