Neler Yeni

Üniversite burslu konusu

Hanedan11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
ataberk demir
Arkadaşlar merhaba bugün ek tercihlerde Yakındoğu Üniversitesi (Burslu) bölüm kazandım.Fakat aklıma takılan bir soru var.Sorunun cevabını hiçbir yerde bulamadım.Konuya hakim olan veya burslu okuyan arkadaşlar cevaplarsa çok ama çok yardımcı olurlar bana.

Şimdi kazandığım bölümde sadece (Burslu) yazıyor.Fakat yanında kaç burslu olduğumu belirtmemiş.Acaba bunun anlamı %100 burslumu veyahut üniversitenin random vereceği bir bursmu.Çünkü seçim yaparken %50 indirimli gibi seçeneklerde vardı.Benim kafamdaki döngü şu şekilde dönüyor.%50 indirimli olan bölümde %50sini okul %50 sini sen karşılıyorsun gibi bir akıl yürütüyorum.(Burslu) olayında ise tam burslu olduğumu düşünüyorum yani birisi bu konuya lütfen açıklık getirebilir mi? Gerçekten çok yardımı olur.

Hanedan11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
ataberk demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Yoksa üniversitenin vereceği random bursmu oluyor?
Herhangi bir % belirtilmeden, sadece burslu yazıyorsa, masraflar direkt olarak okul tarafından karşılanıyor.
Ama en doğru bilgi için direkt olarak okul / öğrenci işleri ile iletişime geçmelisiniz.
Gündüz arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

1663616272873.png

Hanedan11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
ataberk demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herhangi bir % belirtilmeden, sadece burslu yazıyorsa, masraflar direkt olarak okul tarafından karşılanıyor.
Ama en doğru bilgi için direkt olarak okul / öğrenci işleri ile iletişime geçmelisiniz.
Gündüz arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Alıntıyı görüntüle
Hocam herhangi bir % yazısı yok sadece (Burslu) yazıyor.Yani bunun anlamı %100 burslu olduğummudur.Sabahtan beridir araştırmadığım site kalmadı hiçbiri bir şey açıklayamıyor.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Hocam herhangi bir % yazısı yok sadece (Burslu) yazıyor.Yani bunun anlamı %100 burslu olduğummudur.Sabahtan beridir araştırmadığım site kalmadı hiçbiri bir şey açıklayamıyor.
Kağıt üstünde evet, %100 burslu anlamına geliyor olabilir.
Ama dediğim gibi, okul ile iletişime geçmeniz daha doğru olur.

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Furkan Demirtaş
Tamam işte hocam benimde demek istediğim.Burslu yazısı Tam burslumu demek oluyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yoksa üniversitenin vereceği random bursmu oluyor?
Mesajında belirtmiş ya zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,160
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom