Neler Yeni

Üniversite için iPad Pro 4.Nesil alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Kapan
ünevrisiteye gidicem not almak ve oyun oynamak için ipad pro 4. nesil alınır mı? yanında klavye ve kalemiyle beraber alıcam lütfen laptop al demeyin ben elimde taşıyabilceğim not alabilceğim bana oyun oynatıcak ve çizim yapabilceğim heryere götürebilceğim tablet arıyorum

redflu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Utku Bahçeci
senelerce kullanabileceğin bir tablet olur kesinlikle almalısın. goodnotes 5 tarzı uygulamalarla ünide not alırken çok rahat edersin. pdflerin her zaman elinin altında olur. yurtdışında paperless student diye videolar var youtube ta videolarına bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Kapan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
senelerce kullanabileceğin bir tablet olur kesinlikle almalısın. goodnotes 5 tarzı uygulamalarla ünide not alırken çok rahat edersin. pdflerin her zaman elinin altında olur. yurtdışında paperless student diye videolar var youtube ta videolarına bakabilirsin.
teşekkürler

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,497
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
ünevrisiteye gidicem not almak ve oyun oynamak için ipad pro 4. nesil alınır mı? yanında klavye ve kalemiyle beraber alıcam lütfen laptop al demeyin ben elimde taşıyabilceğim not alabilceğim bana oyun oynatıcak ve çizim yapabilceğim heryere götürebilceğim tablet arıyorum
İpad en iyi tercih onu söyleyeyim baştan
Evet iPad Pro her işinizi görür fazlasıyla

apobrne38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdullah Karabulut
Güzel olur. Pozitif teknoloji sitesine bakabilirsin eğitim indirimleri var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Kapan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
magic keyboardmı yoksa smart keyboard mı alacağıma karar veremdim yardımcı olursanız sevinirirm

Laxerian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Çağan Şen
Huwai matepad pro alırdım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,069
Üyeler
154,506
Son üye
TalhaF
Top Bottom