Neler Yeni

üniversite karşılaştırması

BeratUzd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Berat
pamukkale üniversitesi mi daha iyi kocaeli üniversitesi mi bilgisayar mühendisliği acısından

NVIDIAFAN

80+
Senin yerinde olsam

Mühendislikte kararlıysan mezuna bırakırdım çünkü bitirdiğin üniversite katkısı çok paran varsa özel dis hekimliği yazabilirsin yada eczacılık yazabilirsin

Gelelim senin soruna hangi üniversite tercih edeyime siralamana göre devlette bir mühendislik alirsin fakat seninde bildiğin gibi
İş hayatını çok etkileyecek ODTÜ den mi mezun oldun bogaz içindenmi yoksa rastgele bi üniversite denmi o yüzden klasik bi söz vardır ilk 50k sağlık ilk 5k mühendislik diye kendine çok inanıyorsan mühendislik tercih edebilirsin

Sağlık alanında istersen uzayda oku istersen doğuda oku farketmiyor hocam herturlu iş olanagin garanti ama senin tercihin

BeratUzd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Senin yerinde olsam

Mühendislikte kararlıysan mezuna bırakırdım çünkü bitirdiğin üniversite katkısı çok paran varsa özel dis hekimliği yazabilirsin yada eczacılık yazabilirsin

Gelelim senin soruna hangi üniversite tercih edeyime siralamana göre devlette bir mühendislik alirsin fakat seninde bildiğin gibi
İş hayatını çok etkileyecek ODTÜ den mi mezun oldun bogaz içindenmi yoksa rastgele bi üniversite denmi o yüzden klasik bi söz vardır ilk 50k sağlık ilk 5k mühendislik diye kendine çok inanıyorsan mühendislik tercih edebilirsin

Sağlık alanında istersen uzayda oku istersen doğuda oku farketmiyor hocam herturlu iş olanagin garanti ama senin tercihin
şimdi seneye yaklaşık 5 milyon kişi giricek ortalama ve yığılma cok olucak artı bir de bir sene daha kaldırabilir miyim bilmiyorum ve yurt dışına gitme ihtimalim de var

NVIDIAFAN

80+
Aga o zaman dediğim gibi maddi durumun çok iyiyse özel üniversite de diş değil ise

Eczacılık yazman en mantıklısı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela

Ekler

• Screenshot_20230722_021507_Chrome.jpg
    Screenshot_20230722_021507_Chrome.jpg
    434.1 KB · Hit: 24

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
Özele gitmeyeceksen 48kda bilgisayar mühendisliği seçimi yapmanı önermem.Baska bir bölüme yönetebilir, özele gidebilir veya dediğin gibi yurtdışına gidebilirsin.Mezuna bırakmak da artık kötü bir seçenek.

BeratUzd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Berat
Özele gitmeyeceksen 48kda bilgisayar mühendisliği seçimi yapmanı önermem.Baska bir bölüme yönetebilir, özele gidebilir veya dediğin gibi yurtdışına gidebilirsin.Mezuna bırakmak da artık kötü bir seçenek.
Aga o zaman dediğim gibi maddi durumun çok iyiyse özel üniversite de diş değil ise

Eczacılık yazman en mantıklısı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela
kocaeli ve ya pamukkale o kadar kötü üniversiteler mi ben kocaelinin mühendislik alanında ilk 15 de olduğunu falan duymustum

Top Bottom