Neler Yeni

Çözüldü✓ Üniversite Mezun senesinde cihaz tavsiyesi

therio016

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda bosnak
Arkadaşlar selamlar bu sene 12.sınıftan mezun oldum sonucum istediğim gibi gelmedi mezuna bırakmaya karar verdim Bilgisayar yada tablet Hangisini almalıyım ikisinden birini alıcam sizce tablet için (apple olursa iyi olur) 15.000-20.000 Bütçem var Bilgisayar için de 35.000 TL'ye kadar çıkabilirim Oyun sadece valorant ets2 Forza horizon 5 oynuyorum Pili uzun giden laptop olursa iyi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar selamlar bu sene 12.sınıftan mezun oldum sonucum istediğim gibi gelmedi mezuna bırakmaya karar verdim Bilgisayar yada tablet Hangisini almalıyım ikisinden birini alıcam sizce tablet için (apple olursa iyi olur) 15.000-20.000 Bütçem var Bilgisayar için de 35.000 TL'ye kadar çıkabilirim Oyun sadece valorant ets2 Forza horizon 5 oynuyorum Pili uzun giden laptop olursa iyi olur
İmzamdaki sistemi sattım

yefri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
koray canpolat
test kitabı al bol bol soru çöz

Bence kalemli bi tablet al dersine yardımcı olur. Oyun oynayamaman da derslerine odaklanmanı sağlar

therio016

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda bosnak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
test kitabı al bol bol soru çöz
65 taneye yakın test kitabım var bu sene sayısalda 145 bin sıralama yaptım tıp istiyorum onun için bırakıyorum ders videoları izleyeceğim youtubedan

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
749
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

İmzamdaki sistemi sattım
Tablet almanız daha iyi olur bence. Yakın zamanda Samsung Tab S10 serisi çıkacak onu alırsın.

therio016

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda bosnak

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Feyzan Mutluay
pc al bana kalırsa üniversitede taşımak kolaylık olur tablet üni de meh laptop daha rahat hem yurt da oyun oynarsin

ipad air 5 uygun mudur sence yanına uygun fiyatlı apple pencil de önerebilir misin
iPad air m1 işlemciye sahip çok uzun süre hızlıca çalışır ama ekrani 60hz ve kalemi ekstra satılıyor fiyatı da aşırı pahalı. Apple takıntın yoksa bilemedim. Bildiğim kadarıyla apple air m2 sitesinde öğrenci indirimi ile 24 bine satılıyor kalemi de yanında hediye. Ekran yine 60 hz ve bence bu çok kötü ama en mantıklı apple o

pc al bana kalırsa üniversitede taşımak kolaylık olur tablet üni de meh laptop daha rahat hem yurt da oyun oynarsin
Tablet, laptop taşımaya göre 5 kat falan rahat taşınıyor. Kalem ekleyince de derste not tutması çok daha rahat. Oyun konusunda haklısın ama mevzu ders ise sırf bu rahatsızlığından laptopumu satıp tablet alacağım öyle diyeyim

therio016

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda bosnak
pc ne önerirsin

iPad air m1 işlemciye sahip çok uzun süre hızlıca çalışır ama ekrani 60hz ve kalemi ekstra satılıyor fiyatı da aşırı pahalı. Apple takıntın yoksa bilemedim. Bildiğim kadarıyla apple air m2 sitesinde öğrenci indirimi ile 24 bine satılıyor kalemi de yanında hediye. Ekran yine 60 hz ve bence bu çok kötü ama en mantıklı apple o

Tablet, laptop taşımaya göre 5 kat falan rahat taşınıyor. Kalem ekleyince de derste not tutması çok daha rahat. Oyun konusunda haklısın ama mevzu ders ise sırf bu rahatsızlığından laptopumu satıp tablet alacağım öyle diyeyim
hz olayına çok takılmıyorum ya

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Feyzan Mutluay
senin bütçene uygun önerir arkadaşlar laptop konusunda pek bir bilgim yok

pc ne önerirsin

hz olayına çok takılmıyorum ya
Hz olayı önemsiz ise kalem hediyeli ipad air m2 çok iyi. Söyle düşün, m2 işlemci Macbooklarda kullanılıyor ve aşırı güçlü. Bunu tablete apple stabilitesi ile birlikte koyarsan ne olur? Fena olur :)

therio016

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Arda bosnak

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501