Neler Yeni

Umutsuz aşk vakası??

Asparagus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Samet Nacar
Böyle bir konuyu böyle bir teknoloji forumuna açmak garip geliyor ama Türkiye'deki forumların en düzgünü burası olduğu için (Tüm sigmalar burada diye) buraya açmak istedim.

Ben sınıfımdaki bir kızdan hoşlanıyorum. Birkaç yakın arkadaşım dışında pek fazla kimse bilmiyor. Ama bunlarla da bu konuda çok konuştuğum yok. Konuştuğumuz varsa ikide bir açıl demeleri o kadar. Ben de açılmak istiyorum ama aşırı utangacım. O kadar utangacım ki sevdiğim kız da değil hiç kimseye ilk mesaj atamam, gidip yanlarına konu açamam. Böyle biri olunca da sevdiğimi dile getirmek cehennemde 1 dakika geçirmek gibi bir şey benim için.
Kızla yakınız aslında. Öyle aşırı değil ama friendzoneda olacak kadar. Evet, büyük ihtimal friendzonedayım.
Neredeyse her günün her saati moralsizim. Düşünüyorum. Düşünsükçe düşünüyorum. Aklımda sorular yaratıyorum, cevaplarını düşünüyorum. O cevaplardan yeni sorular, yeni cevaplar... Anlayacağınız paranoyaklaştım hatta.
Umutsuzum. İstemiyorum. Sevmek istemiyorum. Olmayacak ümitsiz bir şey ile kendimi yormak istemiyorum. Sevmiyorum diyorum, ama sadece kendimi kandırıyorum.
Açılıp da reddedilme riskini almak istemiyorum. Red yiyip neredeyse beni yakın arkadaşı olarak gören birinin benden soğuyup onunla bütün dönemi aynı sınıfta geçirmek istemiyorum.

Böyle saçma bir konuyla bu forumu doldurduğum için üzgünüm. En azından belki birkaç tanımadığım insanın fikriyle kendimi rahatlatabilirim diye düşündüm. Artık sonsuz bir paradoks gibi paranoyaklığımdan çıkan sonsuz sorulu döngüden çıkmak istiyorum.

José Mourinho

80+ Silver
Oğlum bu kadar utangaç olursan sen bırak kızı mızı bir şirkete bile giremessin vallla

Asparagus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Samet Nacar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka forumda +100 tane buna benzer konu var onları oku bi bence olmazsa git açıl
Shreksophone abi açılmayı inanın gözüm hiç tutmuyo akradaşlarım diyiyor ya sen açılacaksın ya da biz gitcez söyleyecez. Onlar da biliyor açılması gereken birisi varsa o da benim ama, yerin dibine girip orada ölmeyi beklemek bana daha kolay geliyor

sefilihtiyar

80+ Bronze
Shreksophone abi açılmayı inanın gözüm hiç tutmuyo akradaşlarım diyiyor ya sen açılacaksın ya da biz gitcez söyleyecez. Onlar da biliyor açılması gereken birisi varsa o da benim ama, yerin dibine girip orada ölmeyi beklemek bana daha kolay geliyor
Kanka açıldığında hayatın bitmeyecek zaten. Belki kız da seni seviyordur bilemezsin ki

Rulep

80+ Gold
Kafa da bitir diyeceğim uzun sürecek ve böyle nereye kadar gidecek bunu böyle atlarsan ilerde yine böyle bir şey karşına çıkacak söylemekten başka çaren yok gibi gözüküyor

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Umutsuzum. İstemiyorum. Sevmek istemiyorum. Olmayacak ümitsiz bir şey ile kendimi yormak istemiyorum. Sevmiyorum diyorum, ama sadece kendimi kandırıyorum.
Bu cümle her şeyi açıklıyor. Sal gitsin hayat devam ediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaçıncı sınıf bu arada?

Son düzenleme:

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Biraz yolun başı. 10. Sınıf
Tek o yok dünyada.
Karşına daha birçok insan çıkacak seni sevende olacak.
Gelecek sene alan seçiminden dolayı yolları ayırırsınız.
Sen şimdilik utangaçlığını kırmaya bak.
O da bir insan ve bizden farkı yok bunu da unutma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,946
Üyeler
151,479
Son üye
Emrullah.
Top Bottom