Neler Yeni

unlos x mi yoksa önerilen yayıncı bilgisayarımı

Tugrul

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Tuğrul KORKMAZ
şimdi kanka sana şöyle ifade edeyim bende bir ara düşündüm sonrasında donanım arşivden TUF Rx5700 Xt ekran kartlı pcyi aldım tabii özelleştirerek birincisi unlost x v3 te ryzen 2600x var ve msı'n RTX 2060 ventus xs 6gb oc ekran kartı var bu durumda şöyle diyim
bu linktki aynı zamanda forumun sahibi olan donanım arşivinin pcsini alman daha iyi olacaktır bende bundan aldım yarın elimde :) ekran kartı ısınıyor falan diyorlar 82 derece en fazla donanım arşiv bunun testinide yaptı youtubeda bulabilirsin gelelim unlostX v3'e hacı pcde 2600x var d.a(donanım arşivinin) pcsinde ryzen 5 3600 var bu işlemci ryzen 7 2700xe fark atıyor oyun anlamında gerisini sen düşün 2600x 3600ün yanında duramaz ekran kartı benim hoşuma gitmedi 6500tlye bu ekran kartı açıkçası leş sana önerim bu işi bilenlerden alman oyun oynayıpta kar gütmek için yapanlardan değilde teknolojiyi takip edip her kesimi düşünte ona göre pc toplayan ve bilgi veren adamları dinlemek böyle 1 adamda bi donanım arşiv var ben sana söylüyüm ciddi anlama adamı türkiyede geçebilicek olan bir donanım kanalı yok kısacası ALMA kanka attığım linkteki pcye bak
Esen kal <3

Top Bottom