Neler Yeni

Unlost Eco v2 Sisteme kendi eklemelerim mantıklı mı ?

emrngn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Engin
Merhaba inventus sitesindeki unlost eco v2 kasasına kendi yaptığım değişiklikler ile bir kasa topladım. 21.000 TL'ye kadar çıkabildiğim için sıvı soğutma rgb ram gibi şeyler de ekledim yani fiyatı aşağı çekecek seçenekler tabii ki mevcut ama ben para varken hepsini kasaya gömeyim dedim. Benim en merak ettiğim dar boğaz olur mu. Youtube videolarından izlediğim kadar yapmaz ama ben yine de bilen arkadaşların fikirlerini almak istiyorum. İkinci sorum ise 400 TL daha ucuz olan 3 fanlı MSİ 3060 Ventus 3X ekran kartını mı seçmeliyim yoksa şuan seçili olan MSİ 3060 Gaming X modeli mi kalsın. Şimdiden teşekkürler.

Sisteme eklenebilecek diğer parçaları görmek için linki bırakıyorum. Sistem linki.

sistem.jpg

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,223
İsim
Kerem Çavuş
hiç mantıklı değil kanka alma sakın bunu

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Merhaba inventus sitesindeki unlost eco v2 kasasına kendi yaptığım değişiklikler ile bir kasa topladım. 21.000 TL'ye kadar çıkabildiğim için sıvı soğutma rgb ram gibi şeyler de ekledim yani fiyatı aşağı çekecek seçenekler tabii ki mevcut ama ben para varken hepsini kasaya gömeyim dedim. Benim en merak ettiğim dar boğaz olur mu. Youtube videolarından izlediğim kadar yapmaz ama ben yine de bilen arkadaşların fikirlerini almak istiyorum. İkinci sorum ise 400 TL daha ucuz olan 3 fanlı MSİ 3060 Ventus 3X ekran kartını mı seçmeliyim yoksa şuan seçili olan MSİ 3060 Gaming X modeli mi kalsın. Şimdiden teşekkürler.

Sisteme eklenebilecek diğer parçaları görmek için linki bırakıyorum. Sistem linki.

Alıntıyı görüntüle
alma fiyatı aşşırı pahalı

atilla_zg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
atilla üzgün
Çok pahalı knk aynısı 11 12 editörler topluyor

emrngn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Engin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum 3060 sistemli kasayı nasıl 12 bine toplayacaklar. Geçtiğimiz hafta donanım arşivi youtube kanalında paylaşılan omega kasa bile 13 bine satıldı. Ona da istediğim eklemeleri yaptığımda o sistem de 20.000 TL oluyor. Stok kalsa o sistemi alırdım ama bitti. parçaları tek tek toplayınca da aynı fiyat çıkıyor 50 lira anca oynuyor. Editör indirimli kasa beklerken fiyatların yükselmesinden çekiniyorum.

hiç mantıklı değil kanka alma sakın bunu
Çok çok pahalı
Diğer arkadaşa da yazdım tek tek toplasam bile aynı para çıkıyor. Editör indirimli bir kasa beklerken fiyatların yükselmesinden çekiniyorum. Elimde param varken almak bana mantıklı geldi. Sonradan fiyatlar yükselince şuan seçtiğim donanımları daha ucuzları ile değiştirmem gerekecek.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,223
İsim
Kerem Çavuş
dostum 3060 sistemli kasayı nasıl 12 bine toplayacaklar. Geçtiğimiz hafta donanım arşivi youtube kanalında paylaşılan omega kasa bile 13 bine satıldı. Ona da istediğim eklemeleri yaptığımda o sistem de 20.000 TL oluyor. Stok kalsa o sistemi alırdım ama bitti. parçaları tek tek toplayınca da aynı fiyat çıkıyor 50 lira anca oynuyor. Editör indirimli kasa beklerken fiyatların yükselmesinden çekiniyorum.

Diğer arkadaşa da yazdım tek tek toplasam bile aynı para çıkıyor. Editör indirimli bir kasa beklerken fiyatların yükselmesinden çekiniyorum. Elimde param varken almak bana mantıklı geldi. Sonradan fiyatlar yükselince şuan seçtiğim donanımları daha ucuzları ile değiştirmem gerekecek.
3060ti veya 3070 li hazır sistem almak varken niye çok da gerek olmayan parçalarla 21 bin liraya bu kasayın alasın işlemci bu fiyata çöp zaten ondan bahsetmiyorum bile r5 5600 3000 3100 lirayken tek tek nasıl bu fiyat oluyo knk

scorpionn38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
ferhat küçük

Alıntıyı görüntüle
hazır sistemler özelleştirilmez hocam. mantıklı ise alırsın kendin parçaları ayrı alarak değiştirirsin çok çok ucuza gelir. özelleştirme olarakta şöyle söyleyim bu fiyata bunu al 1 günlük diye yarın ilana koy 10bin e anca satarsın yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,991
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom