Neler Yeni

Unreal Engine'e giriş yaparken izlenilecek yol

KPSharingan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Berke S
Unreal Engine'e giriş yaparken tamamen sıfırdan özellikle environment ve game design için hem pratikte izlenebilecek bir yol hemde zaten 3D yazılımlar dan geçiş yapan biri için tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler. ( not : 3D yazılım bilgim 3D generalizm ve animasyonla sınırlı kodlama neredeyse hiç bilmiyorum)

@PeykSoftware

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Bu adamın kurslarını inceleyebilirsin. Kendisi dünya çapında en iyi hocalardan biri.
Başlangıç için bu kursunu öneririm:

Kaynaklar hakkında bilgi veren şu makaleyi de inceleyebilirsin.

-İngilizce istediğini belirtmiştin bir önceki konuda. Ona göre tavsiye verdim :peepokalp:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Tristem hocamızın kötü yanı kurslarını bölmüş olması. O da ekstra maliyet demek.

KPSharingan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Berke S
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ediyorum özellikle ilgilendiğiniz ve yardımcı olduğunuz için işim gereği güncel olarak 3ds Max kullanıyorum ama pc sonrası güncel olarak blender ve unreal'a yükleneceğim tabii ki açıp kullanıyoruz ama adam akıllı öğrenmem gerektiği kanaatindeyim buradan başlamak güzel olucaktır tekrardan teşekkürler iyi geceler..:giggle:

Yinede alana göre kurslar almak mantıklı olabilir bence şu kurs yine detaylıca bakılmalı ama 30,5 saat bu fiyata çok uygun şuan :D
Ben Tristem hocamızın kötü yanı kurslarını bölmüş olması. O da ekstra maliyet demek.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Teşekkür ediyorum özellikle ilgilendiğiniz ve yardımcı olduğunuz için işim gereği güncel olarak 3ds Max kullanıyorum ama pc sonrası güncel olarak blender ve unreal'a yükleneceğim tabii ki açıp kullanıyoruz ama adam akıllı öğrenmem gerektiği kanaatindeyim buradan başlamak güzel olucaktır tekrardan teşekkürler iyi geceler..:giggle:

Yinede alana göre kurslar almak mantıklı olabilir bence şu kurs yine detaylıca bakılmalı ama 30,5 saat bu fiyata çok uygun şuan :D
289 TL udemy için uygun değil hocam. 1 hafta beklerseniz 30TL ye düşecektir diye tahmin ediyorum. Evet o kursta olabilir. Yine Tristem hocamızın. Keşke tek videoda hepsini anlatsaymış ama bu da onun gelir kaynağı.

KPSharingan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Berke S
289 TL udemy için uygun değil hocam. 1 hafta beklerseniz 30TL ye düşecektir diye tahmin ediyorum. Evet o kursta olabilir. Yine Tristem hocamızın. Keşke tek videoda hepsini anlatsaymış ama bu da onun gelir kaynağı.
yok bende şuan indirimli 47 lira gösteriyorda onun için demiştim :D şuan 30 saatde olsa 289 beni yorar kurs için. :D

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
yok bende şuan indirimli 47 lira gösteriyorda onun için demiştim :D şuan 30 saatde olsa 289 beni yorar kurs için. :D
Sana torpil yapmışlar. Bana yapmamışlar :peeposad::PeepoLeave:
Ekran Alıntısı.PNG

Şaka bir yana 47 TL de güzel fiyat. İster 30'a düşmesini bekle ister al.

KPSharingan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Berke S
Sana torpil yapmışlar. Bana yapmamışlar :peeposad::PeepoLeave:

Şaka bir yana 47 TL de güzel fiyat. İster 30'a düşmesini bekle ister al.

ya sanırım mantıklı olabilir klasik bu special offer for limited time ayakları 5 saat süre vermişler bayağı bir kursu indirimli gözüküyor bende şuan sanırım ilk kez girdim diye düşünülebilir dediğin gibi yapışırım artık bu adama rahat bırakmam :D:D

Top Bottom