Neler Yeni

Çözüldü✓ UPS Kargo Kurye Çağırımı Ve Kimsenin 2 Gündür Gelmemesi!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
Herkese iyi forumlar.İmzamdaki klavyemin ''h'' tuşu çalışmıyor onun için garantiye yollayacağım ancak ups bayiisi evime bayaaa uzak bende eve kurye çağırıp göndermek istiyorum ancak 2 gündür forum doldur vs. kimse gelmiyor ne yapmam gerek birde sizden fikir alabilir miyim ? Dünde bi kurye çağırmıştım o da gelmedi ve girdiğimde oluşturduğum kayıt gitmişti. Sabah tekrar oluşturdum bu sefer rezervasayon ile aslında saat
14:00 da yapmıştım burda 12.00 gözüküyor ama saat 17:35 oldu ne gelen var ne giden. Numarayı aradığımda da kimse çıkmıyor telesekreter sürekli telefonunuza gelen linkten yapın diyor.O klavyeme alıştım şuanki yabancı geliyor ve kullanamamaya başladım 😂

Screenshot_1.png

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Herkese iyi forumlar.İmzamdaki klavyemin ''h'' tuşu çalışmıyor onun için garantiye yollayacağım ancak ups bayiisi evime bayaaa uzak bende eve kurye çağırıp göndermek istiyorum ancak 2 gündür forum doldur vs. kimse gelmiyor ne yapmam gerek birde sizden fikir alabilir miyim ? Dünde bi kurye çağırmıştım o da gelmedi ve girdiğimde oluşturduğum kayıt gitmişti. Sabah tekrar oluşturdum bu sefer rezervasayon ile aslında saat
14:00 da yapmıştım burda 12.00 gözüküyor ama saat 17:35 oldu ne gelen var ne giden. Numarayı aradığımda da kimse çıkmıyor telesekreter sürekli telefonunuza gelen linkten yapın diyor.O klavyeme alıştım şuanki yabancı geliyor ve kullanamamaya başladım 😂

Alıntıyı görüntüle
UPS merkezi arayın

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,364
İsim
.
UPS Çağrı merkezini arayın :D UPS böyle değildi yane ara bozdu bu kadar.

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
Aradım ancak sürekli telesekreter çıkıyor ve çağrı merkezine ulaşmadan kolayca kurye çağırabilirsiniz diyor bu 2. yapışım hala gelen giden yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aradım ancak sürekli telesekreter çıkıyor ve çağrı merkezine ulaşmadan kolayca kurye çağırabilirsiniz diyor bu 2. yapışım hala gelen giden yok.
ve inşallah telesekreteri yanlış söylemiyorumdur başka bi adları varmı bilmiyorum :D

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

ve inşallah telesekreteri yanlış söylemiyorumdur başka bi adları varmı bilmiyorum :D
Ya aslında ulaşman lazım kurye çağırma yapma başka kategoriden bağlanmaya çalış

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
Tamam hocam.

bıkmadan bende her saat başı kurye çağırma formu yollarım hocam çalışma saati dışı diyor şimdi de kafayı yiyeceğim.

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
Yarın sabahtan arayın bugün geçti sanırım artık 😶
Öyle çalışan firma da başka kargo şirketi ile çalışmıyoruz diyor bozuk bozuk kullanıcam bunların yüzünden. Sözde ''UPS'' fısss.

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200