Neler Yeni

USB Çoğaltıcı ile klavye fare çalışmıyor

Golf 4 R32

80+ Silver
Laptopda 2 tane usb girişi olduğu için birine sonradan aldığım tanışabilir hdd takıyorum diğerine de usb çoğaltıcıyı. Oyun oynarken hızlıca chate yazmak istedim birden klavye ve farenin bağlantısı gitti. Ne yaptıysam getiremedim sadece usb çoğaltıcı kullandığım zaman ikiside çalışmıyor.

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Rick Baba
Laptopda 2 tane usb girişi olduğu için birine sonradan aldığım tanışabilir hdd takıyorum diğerine de usb çoğaltıcıyı. Oyun oynarken hızlıca chate yazmak istedim birden klavye ve farenin bağlantısı gitti. Ne yaptıysam getiremedim sadece usb çoğaltıcı kullandığım zaman ikiside çalışmıyor.

Dandik çoklayıcılarda oluyor, Tafsiyem ugreen gibi kaliteli çoklayıcılar almak

Aykut D.

80+ Gold
Çoklayiciyi 3.0 a tak birde .

Gif Man

80+ Gold
Laptopta Type-C Çıkışın Varsa Güzel Olur .

Golf 4 R32

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
USB portları dan biri 3.0dır muhtemelen
Arkadaşın dediği gibi kalitesiz bir çoklayıcı için normaldir
Ya zaten ucuz bulup aldığım bir çoklayıcı. Oyundayken birdenbire bağlantı kopması sinirimi bozdu aylardır kullanıyorum. Ve usb portlarının ikisinede taktım çoğaltıcı yine çalışmadı. Laptop eski zaten 7 yıl olmuştur

Aykut D.

80+ Gold
Ya zaten ucuz bulup aldığım bir çoklayıcı. Oyundayken birdenbire bağlantı kopması sinirimi bozdu aylardır kullanıyorum. Ve usb portlarının ikisinede taktım çoğaltıcı yine çalışmadı. Laptop eski zaten 7 yıl olmuştur
Usb 2.0 olması muhtemel zaten usb 2.0 akımı zayıf bir port yeterli olmaması normal bir durum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,934
Üyeler
156,860
Son üye
iboshko
Top Bottom