Neler Yeni

Çözüldü✓ USB portları güç kesiyor

SaMuRa1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe Fırat
Merhabalar oyundayken veya bilgisayar boştayken mousem ve klavyem otomatikmen gidiyor 2-4 saniye sonra tekrar geliyor arada mavi ekran yiyorum durdur yere nadiren. sizce sorun nedir ?

arktek h61 1600mhz ddr3
gtx 1050 ti
500w psu
16gb ram 1600mhz ddr3
i5 3470

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
merhaba şimdi size bi yöntem söyleceğim muhtemelen windows 10 sunuz dediklerimi yapın aygıt yöneticisi diyin orda fare ve işaret bişileri yaıcak oraya tıklayın sonra mousenize tıklayıo güç yönetimine tıklayın ardında ordaki güç kazancı sağlamak için bu aygıt kapatılsın kutusundaki tiki kaldırın aynı işlemi klavye için yapın mavi ekran konusundada driver günceleyin windows hata denetimini çalıştırmayı deneyin

SaMuRa1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe Fırat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
merhaba şimdi size bi yöntem söyleceğim muhtemelen windows 10 sunuz dediklerimi yapın aygıt yöneticisi diyin orda fare ve işaret bişileri yaıcak oraya tıklayın sonra mousenize tıklayıo güç yönetimine tıklayın ardında ordaki güç kazancı sağlamak için bu aygıt kapatılsın kutusundaki tiki kaldırın aynı işlemi klavye için yapın mavi ekran konusundada driver günceleyin windows hata denetimini çalıştırmayı deneyin
onuda yaptım güç seçeneklerindende yaptım :/ gene geçmedi

SaMuRa1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe Fırat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
konum çözüldü mouse anakarttan fazla güç çekmeye çalıştığı için anakart kendini korumaya alıyor muş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,838
Üyeler
149,629
Son üye
Ahmetkocan123
Top Bottom