Neler Yeni

Usta birliği için telefon

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Hüseyin Çetinkaya
Bütçe
4000
Usta birliğinde kullanılabilecek tuşlu kameralı internete bağlanan telefon varmı önerdiğiniz, Nokia'nın vardı ama satılmıyor galiba

Latino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Tufan
Usta birliğinde kullanılabilecek tuşlu kameralı internete bağlanan telefon varmı önerdiğiniz, Nokia'nın vardı ama satılmıyor galiba
Hocam Xiaomi’nin tuşlu ama her şeyi açan telefonu vardı fiyatı da Max 1000-1500 arasıydı. İnternete aratırsanız bulabilirsiniz. YouTube bakarsanız hızlı şekilde bulursunuz.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,432
İsim
Çağatay
Xiaomi Qin F22 modeli vardı ama satışı var mı hala bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Hüseyin Çetinkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Xiaomi’nin tuşlu ama her şeyi açan telefonu vardı fiyatı da Max 1000-1500 arasıydı. İnternete aratırsanız bulabilirsiniz. YouTube bakarsanız hızlı şekilde bulursunuz.
Evet bitane gördüm ama fiyatı 10bin Tl felandı diye hatırlıyorum aratıcağım internetde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki bu telefonun kapanma sorunu varmı bazıları kaçak olduğundan kapanıyor

Son düzenleme:

Latino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Tufan
Evet bitane gördüm ama fiyatı 10bin Tl felandı diye hatırlıyorum aratıcağım internetde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki bu telefonun kapanma sorunu varmı bazıları kaçak olduğundan kapanıyor
Hocam ben Türkiye ici yani normal alışveriş sitelerden alınanı bahsediyorum. Kaçak konusunu bilemem onu da bulunduğunuz yerdeki telefonculara sorun.

Top Bottom