Neler Yeni

Yardım Uygulamalarda ve videolarda glitch sorunu / arc a770

arıza neden oluyor?

• ekran kartı

• yazılımsal

• monitör

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

kartlis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
kartlis
merhaba arkadaşlar
sistemim intel arc a770 i5 12400f
video izlerken glitch oluşuyor veya uygulamalarda geçiş yaparken oluyor.nedeni nedir bilgisi olan var mı? ekran kartımla alakası olabilir mi? format attım. driverları güncelledim. hala sorun devam ediyor.

Ekler

• dafbedeb-9ef0-4b7e-99ef-f302826cf8b7.jpg
    dafbedeb-9ef0-4b7e-99ef-f302826cf8b7.jpg
    1.6 MB · Hit: 16

Shourd

80+ Silver
merhaba arkadaşlar
sistemim intel arc a770 i5 12400f
video izlerken glitch oluşuyor veya uygulamalarda geçiş yaparken oluyor.nedeni nedir bilgisi olan var mı? ekran kartımla alakası olabilir mi? format attım. driverları güncelledim. hala sorun devam ediyor.
ddu ile driver silip kurmayı dene evde farklı bi monitçr varsa yada televizyonda olur bağla ona bak glitch varmı diye bunları dene hangisinde sorun olduğu anlaşılır adım adım dene ilk driver ddu ile sil ve tekrar kur sonra kendi monitöründe dene düzelmediyser git televizyonda yada farklı monitörde dene eğer düzelmişse monitörden düzelmemişse ekran kartıdır muhtemelen

Gurkanpiro

80+ Gold
ddu ile driver silip kurmayı dene evde farklı bi monitçr varsa yada televizyonda olur bağla ona bak glitch varmı diye bunları dene hangisinde sorun olduğu anlaşılır adım adım dene ilk driver ddu ile sil ve tekrar kur sonra kendi monitöründe dene düzelmediyser git televizyonda yada farklı monitörde dene eğer düzelmişse monitörden düzelmemişse ekran kartıdır muhtemelen
Olmadı bırde kablo degıstırsın

kartlis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
kartlis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunları yaptım ama düzelmedi malesef glitch özellikle alt tab attığımda oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olmadı bırde kablo degıstırsın
bunuda denedim malesef düzelmedi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,019
Üyeler
157,873
Son üye