Neler Yeni

Uygun fiyatlı ips 1440p monitör arıyorum

tridyboos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos
Arkadaşlar ips 27 inç 1440p monitör arıyorum 1080p bulanık bir görntü oluşturu diye düşünüyorum e spor oyınları oynamadığım için hz değer 75-100 olabilir ama 60hz olmasın

Ruindry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus Emre
İlgilendiği Kategoriler
Laptop ve donanım
Bütçe nedir?

tridyboos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ruindry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus Emre
İlgilendiği Kategoriler
Laptop ve donanım
İlla ki büyük ekran istiyorsanız Y27-30 alabilirsiniz 2K monitörler o fiyattan çok mantıklı değil renk doğrulukları bile çok iyi olmuyor maksimum 6k bütçe için. Alacaksanız şuanda kullandığım 24G4X kullanabilirsiniz renk ve ekranı güzel fena değil R25İ-30 var şuan pazaramada 4300tl ikisinden birini tercih edebilirsiniz. Önceki monitörünüz neydi? 1080P kaynaklı bir bulanıklılık olmaması lazım ve sisteminiz 2K monitör için uygun değil.

tridyboos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos
İlla ki büyük ekran istiyorsanız Y27-30 alabilirsiniz 2K monitörler o fiyattan çok mantıklı değil renk doğrulukları bile çok iyi olmuyor maksimum 6k bütçe için. Alacaksanız şuanda kullandığım 24G4X kullanabilirsiniz renk ve ekranı güzel fena değil R25İ-30 var şuan pazaramada 4300tl ikisinden birini tercih edebilirsiniz. Önceki monitörünüz neydi? 1080P kaynaklı bir bulanıklılık olmaması lazım ve sisteminiz 2K monitör için uygun değil.
21.5 inç lg 1080p 75hz va panle bir monitör ve küçük 24 inç monitörde deneyimledim arkadaşımda ve 27 inç ideal geldi bana ekran büyüdükçe bulanıklılık artıcaktır bıyüzden ileriye dönük monitör almak istedim 2k monitör sistemin kaldırmaz dedin 1660s ekran kartına sahibim evet 1080p ultra bile açamıyor yeni oyınlarda ama ileride ekran kartı yükseltmesine gideceğim için 2k alma kararı aldım oyunları 1080p oynarım ama film dizi video izlerken yada 2k acabileceğim oyun olursa oynayabileyim diye 2k istiyorum hz değeri 60 olmadığı sürece çok önemli değil benim için e spor oyınları oynamadığım için ips istedim çünkü va ve tn panele göre daha güzel renklere sahip bir panle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel monitör üş inceleme videosu varmı acaba

Ruindry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus Emre
İlgilendiği Kategoriler
Laptop ve donanım
Alınabilir minimum model bu olmalı onun harici önermiyorum renk olarak sizi fazlasıyla üzer.
Kaliteli bir VA panel İPS'ten daha iyi renkler veriyor hocam Odyssey G6 kullanmış biri olarak söylüyorum renk kalitesi ve canlılığı ile çoğu İPS monitörden iyi ve akıcı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Kaliteli VA panel alın IPS takıntısı eskide kaldı. Samsung G5 kullanıyorum IPS monitörlerle farkı yok. Fiyatı bu ara uçmuş olmasa önerirdim sizede.

tridyboos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos
Kaliteli VA panel alın IPS takıntısı eskide kaldı. Samsung G5 kullanıyorum IPS monitörlerle farkı yok. Fiyatı bu ara uçmuş olmasa önerirdim sizede.
Peki 2k 27inç bir monitör enere bilirmisin kaliteli olsun arkadaşın attığı monitör iyi ama 8k fiyatı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınabilir minimum model bu olmalı onun harici önermiyorum renk olarak sizi fazlasıyla üzer.
Kaliteli bir VA panel İPS'ten daha iyi renkler veriyor hocam Odyssey G6 kullanmış biri olarak söylüyorum renk kalitesi ve canlılığı ile çoğu İPS monitörden iyi ve akıcı.
Bu monitör pahalı ozm sizin dediğiniz gibi va panel bakiyim ama şuandada va panel kullanıyrum ve karşıdan bakmayınca kararmalar oluyor ekran da ve ben bunu sevmiyorum

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,020
Üyeler
152,991
Son üye
mehtapke
Top Bottom