Neler Yeni

Uygun fiyatlı iptv önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
aglot ruc
özelden yaz.. f/p önereyim. çok ucuza da kaçarsan derbi izleyemezsin..

DeeKayOh

80+
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Hem ucuz olsun hem kaliteli olsun! Bir aralar bir güzel laf duymuştum. NE AYRANIM DÖKÜLSÜÜÜN NE GÖTÜM S*K*LSİİİİN! Bir anda geldi bu laf senelerdne sonra aklıma..

Arkadaşım senin dediğin gibi bir ticaret yok malesef. Birde öyle sezonluk yok sana git iptvboxpro dan al diyecem de senin acemi olduğun belli onlarda acemilere satış yapmıyorlar. Bence bu şekilde git biraz tecrübe edersin kazanırsın :cool:

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Hem ucuz olsun hem kaliteli olsun! Bir aralar bir güzel laf duymuştum. NE AYRANIM DÖKÜLSÜÜÜN NE GÖTÜM S*K*LSİİİİN! Bir anda geldi bu laf senelerdne sonra aklıma..

Arkadaşım senin dediğin gibi bir ticaret yok malesef. Birde öyle sezonluk yok sana git iptvboxpro dan al diyecem de senin acemi olduğun belli onlarda acemilere satış yapmıyorlar. Bence bu şekilde git biraz tecrübe edersin kazanırsın :cool:
5mesajın var girmiş reklam yapıyorsun
Önce benimle düzgün konuş ağzını yüzünü s*kmiyim

safkdlklash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Aykut
İlgilendiği Kategoriler
Televizyon - telefon
Instagram
aykonulldreinull
Steam
https://steamcommunity.com/id/aykutkxd/
Discord
vazgecmek

1724770284155.png

internette bunun gibi yorum dolu, dolandırıcı firmaların reklamını yapmaya devam et :d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,881
Üyeler
155,643
Son üye
kayraama250lik
Top Bottom