Neler Yeni

Öneri Uygun fiyatlı klavye önerisi [300₺]

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren Çavdar
Membrane+400₺
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hala anlatamadım. Aynen hocam, iyi günler dilerim.

Benim aradığım fiyatta böyle klavyeler çok nadir var ama kronik sorunlu ben burada zor bir şey istiyorum farkındaysanız. Yani forumda cevap bulamadığım tek konu .d

Son düzenleme:

Tolgax güneş

80+ Bronze
Membrane+400₺

Bilader ben size 300₺ öneri istedim 300₺ atın 300-400 arası yazmıyor. Alternatif arttırabilirseniz diye attınız ama klavye araştırıyorum bütçem olsa bütün forum ona yönlendiriyor zaten sıkmayın canınızı

Benim aradığım fiyatta böyle klavyeler çok nadir var ama kronik sorunlu ben burada zor bir şey istiyorum farkındaysanız. Yani forumda cevap bulamadığım tek konu .d
Membrane+400₺

Bilader ben size 300₺ öneri istedim 300₺ atın 300-400 arası yazmıyor. Alternatif arttırabilirseniz diye attınız ama klavye araştırıyorum bütçem olsa bütün forum ona yönlendiriyor zaten sıkmayın canınızı

en son baktığımda 300 350 TL idi o yüzden önerdim ama fiyat artmış tam tersi azalır diye düşündüm.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Daha öncede açmıştım fakat bütçe yenilendi. Şuanda maximum 300₺ klavye arıyorum.
Klavyede aradıklarım;
•Red switch
•Numpad olsun
•Bilek desteği çok aramıyorum ama olursa güzel olur
•Türkçe Q yani büyük enter
RGB olsun
Redragon markasını çok öneriyorlar fakat ben numpadsiz yapamam. Şuanda aradığım özellikler olupta indirimde 290₺ olan Ogre RGB var ama kronik sorunları var...
Öneriniz olursa atarsanız sevinirim. Ayrıca Redragon Indrah gibi klavyeler bütçeme kadar indirime düşerse ve haberdar olursam çok iyi olacak .dd
58TL çok büyük bir sorun olacağını sanmıyorum.

Tolgax güneş

80+ Bronze
Membrane+400₺

299 TL arkadaşım kullanıyor güzel klavye.

58TL çok büyük bir sorun olacağını sanmıyorum.
gamepower gibi bir firmadan asla ürün almam artık klavye aldım metal sesi geliyor iade ettim.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Membrane+400₺

Hocam çok agrasifsiniz adamlar öneriyor bakın okurken sinir oldum.BU kadar agrasif olmayın azcık olumlu iletişim kurun tabi ki size 50-100 TL fazla önericekler vardır o fiyata mekanik klavye istiyorsunuz birde? Adamlar haklı bu kadar agresif olunmaz ya benim önerdiğim klavyeyi alın yada bana bulaşmayın farklı konu açın.

299 TL arkadaşım kullanıyor güzel klavye.

gamepower gibi bir firmadan asla ürün almam artık klavye aldım metal sesi geliyor iade ettim.
Bu sizin görüşünüz ben gamepower klavyelerin iyi olduğuna inanıyorum.Ürünü iade ettikten sonra yenisini,metal sesi gelmeyeni talep edebilirdiniz.

Tolgax güneş

80+ Bronze
Hocam çok agrasifsiniz adamlar öneriyor bakın okurken sinir oldum.BU kadar agrasif olmayın azcık olumlu iletişim kurun tabi ki size 50-100 TL fazla önericekler vardır o fiyata mekanik klavye istiyorsunuz birde? Adamlar haklı bu kadar agresif olunmaz ya benim önerdiğim klavyeyi alın yada bana bulaşmayın farklı konu açın.

Bu sizin görüşünüz ben gamepower klavyelerin iyi olduğuna inanıyorum.Ürünü iade ettikten sonra yenisini,metal sesi gelmeyeni talep edebilirdiniz.
kral hyperx aldım dahada bulaşmadım gamepower a bu arada dediğine sonuna kadar haklısın çok agrasif. böyle yanıt vermesi doğru değil.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
kral hyperx aldım dahada bulaşmadım gamepower a bu arada dediğine sonuna kadar haklısın çok agrasif. böyle yanıt vermesi doğru değil.
Bende mevcut klavyem bozulursa ya aynısından alıcam yada HyperX gibi markalara yönelicem o markanın klavyelerini çok beğeniyorum güzel duruyor.

Tolgax güneş

80+ Bronze
Bende mevcut klavyem bozulursa ya aynısından alıcam yada HyperX gibi markalara yönelicem o markanın klavyelerini çok beğeniyorum güzel duruyor.
hyperx alloy core membran dehşet çok seviyorum bu klavyeyi almanı kesinlikle tavsiye ederim ayrıca su geçirmez.
hyperx pulsefire core mouse da var canavar ikiside.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
hyperx alloy core membran dehşet çok seviyorum bu klavyeyi almanı kesinlikle tavsiye ederim ayrıca su geçirmez.
hyperx pulsefire core mouse da var canavar ikiside.
Zaten o modellere yönelicem.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Eren Çavdar
@eyupefe3 hayır bana seni takmıyorum gibi bi hal takındı ben normalde agresif birisi değilim. Yada yanlış anladım bilmiyorum.

Konu düzenlendi önerilerinizi bekliyorum

Top Bottom