Neler Yeni

Uyku düzenim yok, günde kaç saat uyuyorsunuz ?

dextermr

80+
Bu çok doğru 2 yıldır evde yatıyorum çalışmıyorum okumuyorum uyku düzenim olmadığı için kendimi çok anormal hissediyorum fakat arada günlük haftalık işlere gidince akşam eve gelip yemeği yiyip düşüp yatıyorum
bi arkadaşım var mesela o sabaha kadar ayakta duramaz yani imkanı yok gibi bir şey kahve de içse falan benim ise aralaksız 50 saate yakın uyumamışlığım var aynı arkadaşımın dişlerini fırçalamadığı halde tek çürüğü yok ben fırçalıyorum ben de yine de çürük var bu konular tamamen genetiktir herkes aynı değil hayatın güzelliği de burda bence(gece gece ne anlatıyosam djskdn)

Aaahmt

80+ Bronze
bi arkadaşım var mesela o sabaha kadar ayakta duramaz yani imkanı yok gibi bir şey kahve de içse falan benim ise aralaksız 50 saate yakın uyumamışlığım var aynı arkadaşımın dişlerini fırçalamadığı halde tek çürüğü yok ben fırçalıyorum ben de yine de çürük var bu konular tamamen genetiktir herkes aynı değil hayatın güzelliği de burda bence(gece gece ne anlatıyosam djskdn)
Ciddi ciddi okurkan yazının sonunda kahkaha attım hocam teşekkürler :D Keşke hepimiz aynı olsak robot olsak sabah 9 da kalkıp akşam 10 da uyusak

dextermr

80+
Ciddi ciddi okurkan yazının sonunda kahkaha attım hocam teşekkürler :D Keşke hepimiz aynı olsak robot olsak sabah 9 da kalkıp akşam 10 da uyusak
işte insan komplike bir canlı, bir kere kan grubu diye bir şey var ya ben böyle olduğu için mutluyum

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,626
İsim
Orkun
Merhaba, kendimi bildim bileli bilgisayar başında zaman geçiren biriyim.
Çok fazla bir süre boyunca bilgisayar başında vakit geçirdim,sabahladım uyku düzenimi bir türlü rayına oturtamadım. Çalışmıyorum ve mezuna kalmış durumdayım, yetişkin bir insan ne kadar uyumalı ve forumda ki
insanlar günde ne kadar uyuyor merak ettim. Gün içerisinde 10 saat civarı uyuyorum ve kalkmak istemiyorum, günlük 6 saat civarı uykuya ayırmayı düşünüyorum artık. Bu şekilde devam etsem bir zararı olur mu ?
Ben 8 saatlik uykuyla yaşıyorum. 8 Saatin altına düşmenizi pek önermem güçten düşersiniz. Arada 8 saatin altında uyuduğum da olur bir işim vardır geç yatarım 4 5 saatlik uykuyla dururum ama her zaman minimum 8 saat uyuyacak şekilde ayarlıyorum kendimi. 8 saatten fazla da uyumamaya çalışıyorum.

zeynhard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Umut
6 Saat uyuyacağım niyetiyle uyudum ve 6 saat sonra çalan alarmı vurarak kapattım, galiba 8 saat aşşağısı benide kurtarmayacak gibi.
Ben 8 saatlik uykuyla yaşıyorum. 8 Saatin altına düşmenizi pek önermem güçten düşersiniz. Arada 8 saatin altında uyuduğum da olur bir işim vardır geç yatarım 4 5 saatlik uykuyla dururum ama her zaman minimum 8 saat uyuyacak şekilde ayarlıyorum kendimi. 8 saatten fazla da uyumamaya çalışıyorum.

Top Bottom