Neler Yeni

UZUN VADEDE 2-3-8X YÜKSELME POTANSİYELİ OLAN ALTKOINLER 🚀🚀🚀 | YTD

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
YASAL UYARI: Bu konuda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Bu analizler Kripto Sozluk TV canlı yayınından çıkmıştır.

Kesin yükselecek, bütün paramı basayım buna deyip saçma sapan hareketler yapmayın. Ya izleyin ya da küçük bir meblağ ile girin. Paranızı çöpe atıyormuşçasına. Ama sakın ola %100 yükselecek diye düşünmeyin size kazık atabilir bu analizler!
Bu analizlerin uzun vadede gerçekleşebileceğini unutmayın.

1. BAND

wall.png

BAND.png

2.GRT
Kesin bir şey yok. Biraz zorlama oldu. Desteğe tutunuyor. Bu bir mesaj olabilir.

GRT3X.png

HEDEF: 8000-9000

3.SKY
Diğerleri gibi bu da riskli! Çöpe atarmışçasına alın yani düşük bir meblağ ile girebilirsiniz. Sanki yükselmeyecekmişçesine alın. BTC paritesinde desteğe uzun zamandır tutunuyor.
SKY.png

4.AMB
BTC paritesinde direnci kırması gerekiyor 270'te. 3X potansiyeli var. 3 yıldır kıramadığı bir direnci kırması gerekiyor.
Alçalan trend var. İllaki bir yerden sıkışıp patlaması gerekiyor. Eksiye düşecek hali yok ya :D Tabi ki yatırım tavsiyesi değil.
AMBBTC.png

5.BTT/BTC

Açıklamaları yazdım resimde. Risklidir. Yatırım tavsiyesi değildir! Çanak daha tamamlanmadı bunu görebilirsiniz. Çok uzun yolu var.
bttbtc.png

6.QTUM
qtum.png

Tekrar tekrar söylüyorum; yatırım tavsiyesi değildir, bu analizler Kripto Sözlük YT kanalına aittir ve uzun vadeli bakılmalıdır. Ve hedef yüksek, 3X, riskte yüksek. Analizler şöyle olursa böyle olursa diye yapılmıştır.

Kaynak video:

AlpacinoTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Celal Güzel
hocam btt ye son param az para atmıştım şuan coştu :D

Sami Järvi

80+ Silver
hocam size bir soru sorayım madem ben gerçekten uzun vadeli bir yatırım düşünüyorum 5 yıllık. üniversite sınavına hazırlanıyorum ve ileride amerika'da yüksek lisans yapma gibi bir planım var para çıkması için 5 yıllık uzun vadeli yatırım yapmak mantıklı mıdır sizce ? söylediğiniz tum kelimeler benim sorumluluğumdadır merak etmeyin

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam size bir soru sorayım madem ben gerçekten uzun vadeli bir yatırım düşünüyorum 5 yıllık. üniversite sınavına hazırlanıyorum ve ileride amerika'da yüksek lisans yapma gibi bir planım var para çıkması için 5 yıllık uzun vadeli yatırım yapmak mantıklı mıdır sizce ? söylediğiniz tum kelimeler benim sorumluluğumdadır merak etmeyin
5 yıllık uzun vadeli yatırım mantıklıdır ama hangi koine yatırım yapmanızı söyleyemem. Bu yasak ki bunu ben de bilmiyorum. Çünkü yukarıdaki sinyal hep bi belki üstüne kuruludur.

Sami Järvi

80+ Silver
5 yıllık uzun vadeli yatırım mantıklıdır ama hangi koine yatırım yapmanızı söyleyemem. Bu yasak ki bunu ben de bilmiyorum. Çünkü yukarıdaki sinyal hep bi belki üstüne kuruludur.
teşekkür ettim hocam sınava hayırlısıyla giriyim çıkayım araştıracağım coinleri.

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Peki kısa vadeli olarak düşünürsek durumları ne şekilde olur sence?

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
@Litecoin @Recep_Bey sizin düşünceleriniz neler?
Sizce nelere orta-uzun vadeli yatırım düşünülebilir?

samet4747

80+ Platinum
Bana coin öner o.O2

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,045
İsim
Zeki Müren
Hocam mantıklıdır ama uzun vadeli yatırımları genel olarak borsaya yapmak daha mantıklı olacaktır çünkü firmalar devam etmek için uzun vadeli yatırım planları yaparlar size özelden bazı firmalarınkini yazabilirim ama şu an TL'nin nerey egideceği bilinmiyor YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR Halkbank davası sonrası hedefim 9.5-10 ama bilmiyorum ekonomi gerçekten çöküşte krizdeyiz hem de çok kötü bir kriz ondan dolayı 5 sene hiç bakmıcaksanı uzun vadeli yatırım yapan ameikan borsalarındaki şirketleri öneririm

Sami Järvi

80+ Silver
Hocam mantıklıdır ama uzun vadeli yatırımları genel olarak borsaya yapmak daha mantıklı olacaktır çünkü firmalar devam etmek için uzun vadeli yatırım planları yaparlar size özelden bazı firmalarınkini yazabilirim ama şu an TL'nin nerey egideceği bilinmiyor YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR Halkbank davası sonrası hedefim 9.5-10 ama bilmiyorum ekonomi gerçekten çöküşte krizdeyiz hem de çok kötü bir kriz ondan dolayı 5 sene hiç bakmıcaksanı uzun vadeli yatırım yapan ameikan borsalarındaki şirketleri öneririm
merak etmeyin hocam tüm dedikleriniz benim sorumluluğumda borsa düşünüyordum ben de teşekkür ettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

merak etmeyin hocam tüm dedikleriniz benim sorumluluğumda borsa düşünüyordum ben de teşekkür ettim
ama kesinlikle türk lirasına yatırım yapmam ben YTD tekrardan teşekkür ettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,796
Üyeler
152,550
Son üye
Efydeu
Top Bottom