Neler Yeni

Çözüldü✓ V3.5 FPS Sorunu

TheYldrm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdullah
V3.5 ÇIKTIKTAN 1.5 HAFTA SONRA İTOPYAYA GİDİP SİSTEMİ SATIN ALDIM BAŞLARDA HİÇ SIKINTI YOKTU AMA ŞU 2-3 GÜNDÜR 300-400 FPS DE OYNADIĞIM OYUN 70 E KADAR DÜŞTÜ BİRİSİ YARDIMCI OLABİLİRSE ÇOK MEMNUN OLURUM
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER İYİ FORUMLAR

İzzet Safa Sun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
İzzet Safa Sun
Driver ve windows güncellemelerini yaptın mı

İzzet Safa Sun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
İzzet Safa Sun
  • Beğen
Reaksiyonlar: NAYS

İzzet Safa Sun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
İzzet Safa Sun
Pek anlamıyorum cahilliğime ver nerden yapabilirim onu?
Oyunun ayarlar kısmına girin orada görüntü ayarlarında vsyns on off ya da açık kapalı olucak oradan kapatın

TheYldrm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunun ayarlar kısmına girin orada görüntü ayarlarında vsyns on off ya da açık kapalı olucak oradan kapatın
ama bu sadece bir oyunda değil hemen hemen oynadığım bütün oyunlarda oluyor fps değerleri de sabit değil kontrol ettim şimdi

İzzet Safa Sun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
İzzet Safa Sun
ama bu sadece bir oyunda değil hemen hemen oynadığım bütün oyunlarda oluyor fps değerleri de sabit değil kontrol ettim şimdi
Şuanlık aklıma başka bir özüm yolu gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ekrem Önkü
yine de ilgin için teşekkürler
Vsyns kapat oyunlarda ondan değilde amd nin ekran kartlarının çok problemli oldugunu hepimiz biliyoruz bigün 500fps verdigi oyunu driver kurduktan sonra 10 fps vermesi normal yeni driver geldiginde hemen atmanı öneririm

TheYldrm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdullah
Vsyns kapat oyunlarda ondan değilde amd nin ekran kartlarının çok problemli oldugunu hepimiz biliyoruz bigün 500fps verdigi oyunu driver kurduktan sonra 10 fps vermesi normal yeni driver geldiginde hemen atmanı öneririm
Driverleri otomatik değilde manuel bir şekilde yaptım eskisi gibi olmasa da daha iyi oldu teşekkür ederim yinede yazdığın için

Furkan Yurtlu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Furkan
V3.5 ÇIKTIKTAN 1.5 HAFTA SONRA İTOPYAYA GİDİP SİSTEMİ SATIN ALDIM BAŞLARDA HİÇ SIKINTI YOKTU AMA ŞU 2-3 GÜNDÜR 300-400 FPS DE OYNADIĞIM OYUN 70 E KADAR DÜŞTÜ BİRİSİ YARDIMCI OLABİLİRSE ÇOK MEMNUN OLURUM
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER İYİ FORUMLAR
Nvidia ayarlarını yükselt dostum herşeyi performansa çek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,686
Üyeler
153,272
Son üye
Sekap
Top Bottom