Neler Yeni

Yardım V6 sistem için monitör+kulaklık+fare+klavye önerisi verebilir misiniz?

Sgdeep43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Selimhan gülsever
aslında satanlar var ufak bi kar ile, onlardan denk getirirsen de normalde alcaklarından ucuza gelebilir, kulaklık kaliteli wireless olarak bu var ama black friday vs. de fiyatı daha düşer bunun 1050 civarına

Hyperx cloud 2 kullanmıştım daha önce mikrofon kablosu öyle bir yormuştu ki beni istediğim yerde şekilde vs durmuyordu yayıncılık vs deniyordum o zamanlar ses kalitesi yüzünden ağzımın içine kadar getirmem gerekiyordu nerdeyse hem mikrofon hem mikrofon kablosundan baya çekmiştim yani o yüzden baya önyargılıyım bu öyle bilemiyorum tabi

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
Hyperx cloud 2 kullanmıştım daha önce mikrofon kablosu öyle bir yormuştu ki beni istediğim yerde şekilde vs durmuyordu yayıncılık vs deniyordum o zamanlar ses kalitesi yüzünden ağzımın içine kadar getirmem gerekiyordu nerdeyse hem mikrofon hem mikrofon kablosundan baya çekmiştim yani o yüzden baya önyargılıyım bu öyle bilemiyorum tabi
Bilmiyorum ben kullandım cloud wireless i mikrofonu kaliteli gelmişti bana, sonradan iade edip logitech g333 aldım kulak içine alışkın olduğum için ama kullandığım sürede memnun kalmıştım baya

Top Bottom