Neler Yeni

Valorant Aim Sens Kaç Olmalı?

Stex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Naci Kaygısız
1700 DPI Kullanıyorun. Sens kaç yapmalıyım? Şu an 0.49 kullanıyorum.

egebaranakk0

80+ Silver
Oyunda kullanilan base ayarlar 800 dpi 0,4 veya 0,45 tir yüksek sens aslında çok iyi bişey ancak kontrol çok zor olduğu için çok kolay vuruşlar bile kaçabiliyor ben 800 dpi 1 sens oynarken titretmek zorunda kalyiyordum yavaş yavaş düşürmüştüm 0.8 0.7 0.5 diye sonrasinda kontrol flick için 400 dpi 0.704 oynamaya başladim gayet memnunum öneririm

• Beğen
Reaksiyonlar: Stex

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
günlük kullanımda 1600, valorantta 800 dpi kullanıyorum.
bilmediğim için soruyorum sens nedir? nereden ayarlıyorsunuz? ne fark ediyor?
aim geliştirme antremanlarıyla hs atmadığım maç yok.
bir farkı varsa bunu da uygulayayım?

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
istersen 16000 dpi kullan nasıl rahat ediyorsan öyle oyna

chawzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kaan
bu kişiden kişiye değişir mesela ben 800 dpi 0.55 oynuyorum ve benim kas hafızama uyuyor bu sana uymayabilir ve dpi ı yüksek kullanmak sprayde saçılıma yol açar o yüzden dpi ını 800 yapıp poligonda ya da aim lab gibi programlarda deneye deneye bulabilirsin

egebaranakk0

80+ Silver
günlük kullanımda 1600, valorantta 800 dpi kullanıyorum.
bilmediğim için soruyorum sens nedir? nereden ayarlıyorsunuz? ne fark ediyor?
aim geliştirme antremanlarıyla hs atmadığım maç yok.
bir farkı varsa bunu da uygulayayım?
Hocam sensivity kol kaslarınızın edindiği bir hafızadır ve belirli bir periyotta üstüne gidilirse o kas o sensi belirler ve kalici hale gelir aim antrenmanlari konusuna gelirsek bi sensivityde zor modda minimum 15 vurmuyorsan bişeyler oturmamiştir yükseltip alçaltirsin geri kalanda botlarin kafasini takip etme two flick shot antrenmani dmler vs aimi güçlendiriyor ancak valorant sadece aimle oynanan bi oyun olmadiği için crosshair plasment ve yetenek kullanmanada bakar fark konusunda kesinlikle farki var dediklerimi yaparsan hissedersin

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Hocam sensivity kol kaslarınızın edindiği bir hafızadır ve belirli bir periyotta üstüne gidilirse o kas o sensi belirler ve kalici hale gelir aim antrenmanlari konusuna gelirsek bi sensivityde zor modda minimum 15 vurmuyorsan bişeyler oturmamiştir yükseltip alçaltirsin geri kalanda botlarin kafasini takip etme two flick shot antrenmani dmler vs aimi güçlendiriyor ancak valorant sadece aimle oynanan bi oyun olmadiği için crosshair plasment ve yetenek kullanmanada bakar fark konusunda kesinlikle farki var dediklerimi yaparsan hissedersin
hocam kullandığınız terimlerin, kısaltmaların yarısı ingilizce. malesef oyun dilim o kadar iyi değil. fakat bir haftadır antreman yapıyorum zor modda minimum 12 vuruyorum. hellian adlı youtube kanalından 7 günde aim canavarı olun adlı videoyu izledim ve adım adım sabırla uyguladım. sanırım bir aylık antremana geçip bitirdiğimde bambaşka bir oyun oynuyor olacağım. :D bu sens dedikleri hassasiyet ayarı sanırım, onu nereden ayarlıyoruz onu bilmiyorum. kaçyapmamı tavsiye edersiniz? şu an alıştığım düzende devam edeyim mi?

Stex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Naci Kaygısız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunda kullanilan base ayarlar 800 dpi 0,4 veya 0,45 tir yüksek sens aslında çok iyi bişey ancak kontrol çok zor olduğu için çok kolay vuruşlar bile kaçabiliyor ben 800 dpi 1 sens oynarken titretmek zorunda kalyiyordum yavaş yavaş düşürmüştüm 0.8 0.7 0.5 diye sonrasinda kontrol flick için 400 dpi 0.704 oynamaya başladim gayet memnunum öneririm
400'e cektim dpi ayarını oyunda da şu an 0.7 ayarladım antrenman yapıyorum alışılmayacakmış gibi değil hatta dpi gercekten fark ettiriyormuş onu fark ettim

egebaranakk0

80+ Silver
hocam kullandığınız terimlerin, kısaltmaların yarısı ingilizce. malesef oyun dilim o kadar iyi değil. fakat bir haftadır antreman yapıyorum zor modda minimum 12 vuruyorum. hellian adlı youtube kanalından 7 günde aim canavarı olun adlı videoyu izledim ve adım adım sabırla uyguladım. sanırım bir aylık antremana geçip bitirdiğimde bambaşka bir oyun oynuyor olacağım. :D bu sens dedikleri hassasiyet ayarı sanırım, onu nereden ayarlıyoruz onu bilmiyorum. kaçyapmamı tavsiye edersiniz? şu an alıştığım düzende devam edeyim mi?
Dhdhdhskxbdhdjdj benim dediklerimin aynisini yaptiriyor işde yapiyo

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
835
İsim
Ömer Murat KARACA
Aga kişiden kişiye değişir bu. Ben 1 sens 1100-1200dpi'da oynuyorum.😅

sansanow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Mustafa ak
Ben 800 dpı 0.5 sens oynuyordum mouse ve speed mouse pade geçince çok hızlı geldi 0.45e düşürdüm. Tamamen elinin hızına bağlı. Nasıl rahat ediyorsan ama bunuda anlaman için antreman moduna girip aimini botun kafasına tutup sağa sola yürümen lazım. Eğer her zaman aimin botun kafasındaysa o senin senin sensin fakat sürekli kafasının ilerisindeysen sensi düşür veya gerideyse sensi yükselt.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,475
Üyeler
149,737
Son üye
hayatyeterikadaraci
Top Bottom