Neler Yeni

Valorant Alt Tab oyundan atma sorunu çözümü!!!

Excator23cm

80+ Gold
Çokça bu sorunu yaşıyordum ve hala daha yaşıyorum. İnternette çokça baktım fakat çözümünü kendim bulabildim bende işe yarıyor.

PC'yi yeniden başlatın fakat önemli olan şey "DİSCORD KESİNLİKLE KAPALI OLACAK" direkt açılıyorsa görev yöneticisinden discord ile ilgili her şeyi kapatın sonra Valoranta giriş yapın.

Giriş yaptıktan birkaç dakika sonra discordu açabilirsiniz sorun yaşamazsınız.

Mesela Valoranta girdin sonra discordu açtın sıkıntısız oyundan atmasız oynuyorsun sonra valoranttan çıktın bir daha oyundan atmaması için discordu kapatın görev yöneticisinden her şeyini kapatın valoranta girip bir daha açabilirsiniz.

Been böyle çözdüm umarım sizde de işe yarar.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Umarım işe yarar

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
Taylan Şimdi
Çokça bu sorunu yaşıyordum ve hala daha yaşıyorum. İnternette çokça baktım fakat çözümünü kendim bulabildim bende işe yarıyor.

PC'yi yeniden başlatın fakat önemli olan şey "DİSCORD KESİNLİKLE KAPALI OLACAK" direkt açılıyorsa görev yöneticisinden discord ile ilgili her şeyi kapatın sonra Valoranta giriş yapın.

Giriş yaptıktan birkaç dakika sonra discordu açabilirsiniz sorun yaşamazsınız.

Mesela Valoranta girdin sonra discordu açtın sıkıntısız oyundan atmasız oynuyorsun sonra valoranttan çıktın bir daha oyundan atmaması için discordu kapatın görev yöneticisinden her şeyini kapatın valoranta girip bir daha açabilirsiniz.

Been böyle çözdüm umarım sizde de işe yarar.
Msi afterburner de sebep olabiliyor sahsen ben afterburner kapalıyken yemiyorum ama 3 4 kez afterburner açıkken yaparsam illa ki kapanıyor oyun :)

Excator23cm

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya
bende hem dc açık hem afterburner açık, el aralarında sürekli alt+tab atıp dcye bakıyorum ama öyle bir sorun yok

Excator23cm

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom