Neler Yeni

valorant arkadaş olarak ekleyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
burak
Bütçe
5
yurtdışında oldugumdan türk arkadaş bulmak imkansız.. hindistan, singapur, endonezya bölgelerine yakın benim gibi yurtdısında olan arkadaşlar "marowak5287 #2009" eklerse sevinirim. diğer türlü türkiyeden ekleyen arkadaslar ping 200'lerde olur. tavsiye etmiyorum.
vpn ile türkiyedende bir hesap actım oynamada sıkıntı yok. ping 220 civarında. ama öldükten sonra devam eden kendi takım arkadaşlarımız arasında gezinirken pikselleşme oluyor.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
yurtdışında oldugumdan türk arkadaş bulmak imkansız.. hindistan, singapur, endonezya bölgelerine yakın benim gibi yurtdısında olan arkadaşlar "marowak5287 #2009" eklerse sevinirim. diğer türlü türkiyeden ekleyen arkadaslar ping 200'lerde olur. tavsiye etmiyorum.
vpn ile türkiyedende bir hesap actım oynamada sıkıntı yok. ping 220 civarında. ama öldükten sonra devam eden kendi takım arkadaşlarımız arasında gezinirken pikselleşme oluyor.
Fiber en kötü hatta 150 ping veren hattım var eklerim sıkıntı değil...

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Erdem Karakaya
İnternetim 700 mbps istersen oynayalım :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valorant ile birlikte halen oynayan varsa steamde PUBG, world fo tanks, world of warships, war robots, call of duty warzone 2.0 oyunlarıda mevcut. onlar içinde mesaj atabilirsiniz. konu altına yazabilirsiniz

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
700 mbps indirme hızı 70mb/s mi oluyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

size iyi bayramlar bize bugün bayram olacak..

Top Bottom