Neler Yeni

Çözüldü✓ Valorant donma sorunu

liluzivert

80+ Bronze
Bu valorant arada bi kafasına göre bilgisayara giren tüm girdiyi kesiyor ekranda ne varsa o kalıyor hiçbir şey yapamıyorum basılı tutup kasadan kapatmam gerekiyor

işlemci 7500f
gpu 4060ti
işletim sistemi windows 11

Çok gıcık ediyor beni gerçekten bunun çözümü yok mu bıktım

MRERAT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Rıza Erat
hocam arkada açık olan uygulamalardan da olabilir arkada açık olan uygulamaları tek tek kapatıp açıp deneyin bendede aynı problem vardı format attım w11 e geçtim geçmedi ardından steelseries uygulamasını kapattım sorun şimdilik düzeldi gibi gözüküyor problem yaşamadım.

mortemeyn

80+ Bronze
Bu parçalarla sıkıntı yaşaman çok saçma hele hele 4090 lı arkadaşının yaşaması daha saçma (sürücü sıkıntısı olabilir parçadan kaynaklı olabilir bilete gelecek cevabı bekleyin(genelde 2-5 gün içinde dönüyorlar))
Böyle bir problemi vardı bir ara genel bir sorundu.

wosvos72

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Hasan Barış Şaşmaz
Bu sorun windows 11'de çok uzun zamandır bulunuyor. Yukarıda bahsedilen ayar yapılınca çözülüyor. Ben Ağustos 2022'de geçmiştim. O zamandan beri olan bir sorun. Sanırsam şu anda çoğunluk windows 11'e geçiyor. Bu sorunla ilgili çok fazla konu açılacaktır. Araştırmadan direkt yeni konu açılırsa. Çevremde windows 11'e geçen 4 kişi var hepsinde de vardı. Ayarı söyleyip düzelttirmiştim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,379
Üyeler
157,943
Son üye
Alika28
Top Bottom