Neler Yeni

Valorant görüntü çamur gibi

Fogrex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer Kaya
Valorant da oyuna girdiğimde resimde ki gibi gözüküyor. Farklı bir hesaba giriş yaptığımda düzeliyor. Anlayacağınız hesaptan hesaba görüntü kalitesi değişiyor fakat iki hesapta da ayarlar aynı. Yardımcı olabilir misiniz ?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-08-29 192942.png
    Ekran görüntüsü 2024-08-29 192942.png
    1 MB · Hit: 47
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Doğan
Kanka ben de de burada bug oluştu bu eğitiminde bence problem var ritonun bana soracak olursan cayır cayır oynadım oyunu girdim yeni hesap açtım bu kısımda bug aldım bi problem var ama çözemedim dediğim gibi rito kaynaklı muhtemelen ama gene farklı fikri olan varsa söylesin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka ben de de burada bug oluştu bu eğitiminde bence problem var ritonun bana soracak olursan cayır cayır oynadım oyunu girdim yeni hesap açtım bu kısımda bug aldım bi problem var ama çözemedim dediğim gibi rito kaynaklı muhtemelen ama gene farklı fikri olan varsa söylesin
demek istediğim normal hesabında oynarsın yeni açılan çar da ki bu eğitim kısmında problem oluyor Sunucularında sıkıntı olma ihtimali var

Fogrex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka oyun içinde de böyle sadece bir örnek bu

böyle

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-08-29 193517.png
    Ekran görüntüsü 2024-08-29 193517.png
    1.2 MB · Hit: 20

Fogrex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

demek istediğim normal hesabında oynarsın yeni açılan çar da ki bu eğitim kısmında problem oluyor Sunucularında sıkıntı olma ihtimali var
hesap yeni değil eski hesap

Top Bottom