Neler Yeni

Yardım Valorant güncelleme yaparken "downloading" aşamasında takılıyor

Lydian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
serhat yavuz
Geçen gün Valorant oynarken harita açılır açılmaz 2-3 sefer oyuna drop girdikten sonra önce crash sonra ise mavi ekran yedim. Bilgisayar açılınca Valorant'ı açtım, güncelleme yapıyordu, sanırım dosya doğrulaması yapıyor çünkü oyunda crash yediğimde de bu şekilde oluyor. Herhangi bir yüzde görünmüyor sadece downloading altında ise updating yazıyor.

Oyun crash verdiğinde 10-15 dk içerisinde play butonu geliyordu fakat bu bahsettiğim olayda 2 gündür aynı sorun var. Arada bilgisayarı yeniden başlatıp deneyeyim dedim yine mavi ekran yedim. Onun dışında oyunu kaldırıp kurmayı denedim yine olmadı. Hala downloading'de kalıyor. İnternette modem resetle diye çözümler vardı onu da denedim ama nafile...

Windows 10 Pro kullanıyorum.

Screenshot_9.png

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Virüs programı varsa tamamen kapatın, windows defender ı falan da kapatın korumaya dair hiçbir şey açık olmasın öyle deneyin bir de bakalım

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
Oyunu yönetici olarak çalıştırın.

Lydian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
serhat yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunu yönetici olarak çalıştırın.
Zaten öyle yapıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Virüs programı varsa tamamen kapatın, windows defender ı falan da kapatın korumaya dair hiçbir şey açık olmasın öyle deneyin bir de bakalım
Avast kullanıyorum onu da pasif moda alıp denemiştim yine olmamıştı tamamen kapattığımda bir fark olur mu ki?

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Zaten öyle yapıyorum

Avast kullanıyorum onu da pasif moda alıp denemiştim yine olmamıştı tamamen kapattığımda bir fark olur mu ki?
Olabilir, virüs programlarını pasif hale getirsen bile çoğu çalışmaya devam ediyor. N'olur n'olmaz tamamen her şeyi kökten kapatıp deneyin

Lydian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
serhat yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olabilir, virüs programlarını pasif hale getirsen bile çoğu çalışmaya devam ediyor. N'olur n'olmaz tamamen her şeyi kökten kapatıp deneyin
Peki bu da bir çözüm olmazsa ne yapmam gerek?

Şuan ikisini de kapatıp launcher'ı tekrardan açtım zaten açarken yönetici olarak açıyor o konuda soru işareti olmasın

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Peki bu da bir çözüm olmazsa ne yapmam gerek?

Şuan ikisini de kapatıp launcher'ı tekrardan açtım zaten açarken yönetici olarak açıyor o konuda soru işareti olmasın
Son çare format olur her zaman

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,998
Üyeler
142,496
Son üye
malibay
Top Bottom