Neler Yeni

Valorant Hesabım Çalındı Yardım lazım

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Çağrı menekşe
İyi günler iyi forumlar direk konuya giriyorum bi arkadaşıma vermiştim hesabı güvenip o da mailini değiştirmiş bana oyuna girme kodu diye e posta değiştirme kodu atmış benimde boşluğuma geldi değişti şuan hesap gitti kurucu e postası ve sonradan kullanılan bütün e postalara erişimim var riota ticket açtım 1 gün oldu dönüş yapmadılar 2000 tl nin üstünde para yatırmıştım boşa gitmesini istemiyorum ve analmadıgım şekile riotun bana attığı mailden siteye gidince bu sayfa bulunamadı hatası veriyor bilgisi olan varsa acil yardım edebilirse sevinirim teşekkürler he bide hesabın bana ait olduğuyla ilgili sorular soruyorlar hepsini hatırlayamadım ama cogunu doldurdum kaçtane doğru yapmam gerekiyor bilgisi olan varsa bunada bakarsa sevinirim

Ekler

• Opera Anlık Görüntü_2023-04-12_231347_support-valorant.riotgames.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2023-04-12_231347_support-valorant.riotgames.com.png
    17.9 KB · Hit: 60
  • resim_2023-04-12_231402779.png
    resim_2023-04-12_231402779.png
    16.3 KB · Hit: 56

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,363
İsim
ismail
Desteğe bildir...

Caitlami

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed İlhami TOPÇU
Mail at ve riota direkt hesap açmadan hesap kurtarma bölümünden gir sana bir mail yollayacaklar bu mailde hesabının hakkında sadece senin bilebilceğin soruları soracaklar ilk uğurluğun ilk skinin ilk kaç vp yatırdığın vs vs bir sürü sorular eski nicklerin aklıma gelmeyen sorular da var çok rahat kurtarırsın için rahat olsun arkadaşımın hesabı 3.parti yazılımdan ban yedi hesabı çaldırdı o bile geri açtı sen rahatça geri alırsın destekle uğraş 3 4 kere mail at kabul olmazsa tekrar at çözer riot

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Çağrı menekşe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mail at ve riota direkt hesap açmadan hesap kurtarma bölümünden gir sana bir mail yollayacaklar bu mailde hesabının hakkında sadece senin bilebilceğin soruları soracaklar ilk uğurluğun ilk skinin ilk kaç vp yatırdığın vs vs bir sürü sorular eski nicklerin aklıma gelmeyen sorular da var çok rahat kurtarırsın için rahat olsun arkadaşımın hesabı 3.parti yazılımdan ban yedi hesabı çaldırdı o bile geri açtı sen rahatça geri alırsın destekle uğraş 3 4 kere mail at kabul olmazsa tekrar at çözer riot
çok teşekkür ederim

Caitlami

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed İlhami TOPÇU
Rica ederim

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Çağrı menekşe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama mail olarak ne yazsmalıyım riota hesap kurtarma talebi felanmı yazıcam

Caitlami

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed İlhami TOPÇU
Tam olarak ne olduysa onu anlatın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumda yazdığınız gibi

Caitlami

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed İlhami TOPÇU
Hesabının çalındığını ve geri almak istedini söylediğinde sana o soruları vermesi lazım aslında

1681335083600.png

Örnek olarka cevapları atabildim soruları yok

bu cevapların sorularını mailden aynı şekilde attılar bizde onlara bu şekilde yolladık

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Çağrı menekşe
Hesabının çalındığını ve geri almak istedini söylediğinde sana o soruları vermesi lazım aslında

Alıntıyı görüntüle

Örnek olarka cevapları atabildim soruları yok

bu cevapların sorularını mailden aynı şekilde attılar bizde onlara bu şekilde yolladık
cok teşekkürler son bir sorum var belki ben yanlıs e maile atmısımdır e mailinide atabilirseniz cok sevınırım

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
İyi günler iyi forumlar direk konuya giriyorum bi arkadaşıma vermiştim hesabı güvenip o da mailini değiştirmiş bana oyuna girme kodu diye e posta değiştirme kodu atmış benimde boşluğuma geldi değişti şuan hesap gitti kurucu e postası ve sonradan kullanılan bütün e postalara erişimim var riota ticket açtım 1 gün oldu dönüş yapmadılar 2000 TL nin üstünde para yatırmıştım boşa gitmesini istemiyorum ve analmadıgım şekile riotun bana attığı mailden siteye gidince bu sayfa bulunamadı hatası veriyor bilgisi olan varsa acil yardım edebilirse sevinirim teşekkürler he bide hesabın bana ait olduğuyla ilgili sorular soruyorlar hepsini hatırlayamadım ama cogunu doldurdum kaçtane doğru yapmam gerekiyor bilgisi olan varsa bunada bakarsa sevinirim
Hocam içiniz rahat olsun. Aynısı başıma geldi. İlk mail sizdeyse ve riot desteğin size soracağı 2-3 soruya rahatlıkla cevap verirseniz her türlü hesabı geri alırsınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,535
Üyeler
149,404
Son üye
Schwalwe
Top Bottom