Neler Yeni

Valorant Oni Katana alınır mı?

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arif
Fiyatı 5350vp hiç bıçağım yok sizce alınır mı? Ayrıca eğer alınmaz derseniz mağazada Ejder Operatör var o alınabilir mi? Ya da Vandal veya Phantom için skin beklemek daha mı mantıklı?

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
979
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Fiyatı 5350vp hiç bıçağım yok sizce alınır mı? Ayrıca eğer alınmaz derseniz mağazada Ejder Operatör var o alınabilir mi? Ya da Vandal veya Phantom için skin beklemek daha mı mantıklı?
Güzel skin ancak 5350vp çok büyük bir fiyat bence hiçbirşey için değmez o para.Ejder op güzel alınabilir.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel skin ancak 5350vp çok büyük bir fiyat bence hiçbirşey için değmez o para.Ejder op güzel alınabilir.
Hesapta uzun bi süredir 6100vp var hocam zaten. Sırf bu katanaya özel yatırmıyorum yani. Op de güzel geliyor ama çok oynamadığım için alasım gelmiyor nedense.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
866
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
yeni gelecek olan championship skinlerini bekle bence.
bir de o bıçak çok büyük. sadece çekiş animasyonu iyi.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yeni gelecek olan championship skinlerini bekle bence.
bir de o bıçak çok büyük. sadece çekiş animasyonu iyi.
Yeni gelecek olan setteki bıçak çiçekli böcekli bi şey olacak diyorlar hocam. Böyle şeyler hiç hoşuma gitmiyor benim. Ama gelecek setteki Phantom falan iyidir diyorsanız beklemeyi düşünürüm.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
866
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Yeni gelecek olan setteki bıçak çiçekli böcekli bi şey olacak diyorlar hocam. Böyle şeyler hiç hoşuma gitmiyor benim. Ama gelecek setteki Phantom falan iyidir diyorsanız beklemeyi düşünürüm.
komple set olarak alırsan bıçak ucuza gelio . bekleyin derim.

akinuzgul

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Akın
Gereksiz pahalı bence hocam, gece pazarına güzel bir skin gelmedi mi?

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arif
mayıs-haziran arası gelecek diye biliyorum.
O zamana kadar o parayı yine denkleştiririm hocam sıkıntı olmaz. Katanada gerçekten çok hoşuma gitti şimdilik alınabilir diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gereksiz pahalı bence hocam, gece pazarına güzel bir skin gelmedi mi?
Gece pazarı yitik spectre harici çöp hocam. Onada yitik almak yerine asil falan bekliyim diyorum. Pahalı olmasına evet harbiden pahalı da görünüş olarak benim en çok ilgimi çeken desen oldu.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
866
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
O zamana kadar o parayı yine denkleştiririm hocam sıkıntı olmaz. Katanada gerçekten çok hoşuma gitti şimdilik alınabilir diye düşünüyorum.
söylediğim gibi sadece çekiş animasyonu güzel. ekranda çok fazla yer kaplıyor. yinede siz bilirsiniz.

Top Bottom