Neler Yeni

Valorant Rapor Sistemi

Gagguş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ali Cabbar
Öncelikle herkese iyi günler dilerim. Biliyorum konu başlığı biraz garip olabilir ama hem merakımdan hem de başıma gelen bir olaydan dolayı bilgi edinmek istedim.
1-Riot Games'e internet sitesi üzerinden bilet gönderdiğimizde bunları inceleyen arkadaşlar nelere dikkat ediyor?
2-Mesela ben kanıt olması açısından ekran kaydı aldığım maçın videosunu tamamen mi yüklemeliyim yoksa düzenleyerek bölümler şeklinde mi yüklemeliyim?
3-Maçımızda takımı sabote eden kişilerin ceza alması için neler sunmam gerekir?
*Durum onaylanır ve sabote eden kişiler uzaklaştırma alırsa ne kadar süre alırlar veya perma ban yeme ihtimalleri de var mı?
*Takım sabotesinden dolayı sadece takım arkadaşlarım mı ceza alır yoksa karşı takımın da ceza aldığı durumlar var mı?(Sabote eden kişiler genel sohbet kısmına bilgi yazıyor ve karşı takım da bilgi istemeye ve direktif vermeye devam ediyor.Spikeyi A'ya getir, takımdakiler neredeler, spike kimde ise onu vuralım, sen kur biz hemen çözelim vb.)
bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Elimdeki videoyu ona göre düzenleyip bilet göndereceğim.

Berke123

80+ Bronze
videonun tamamını yükle cımbızlama olup olmadığını bilmeleri lazım hem sana da daha kolay olur ve sadece sabote eden kişi ceza alır ayrıca valorantta ceza süresini tahmin etmek imkansız gibi bişey

Gagguş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ali Cabbar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
videonun tamamını yükle cımbızlama olup olmadığını bilmeleri lazım hem sana da daha kolay olur ve sadece sabote eden kişi ceza alır ayrıca valorantta ceza süresini tahmin etmek imkansız gibi bişey
Eyw kral sağolasın

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.
Halloldu mu olay? Çok uğraştırıyor genelde valo.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
aga troll yapanın hile yapanın oyunun huzurunu bozanın gözünün yaşına bakmayacaklar bu kadar net. Direkt perma basıp geçecek

Top Bottom