Neler Yeni

Valorant takım sesli sohbetten ses gelmiyor

keroo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem
Merhaba arkadaşlar iyi günler herkese , Valorant sesli sohbetten takım arkadaşlarımın sesini duyamıyorum , oyunun sesinde herhangi bir sorun yok, seslerinin gelmediğini anladığım zaman ayarlara girip takım içi sesli sohbet kısmını kapatıp tekrar açıyorum sorun düzeliyor fakat ortalama 2-3 dk sonra takım arkadaşlarımın sesleri tekrar kesiliyor dediğim gibi oyunun sesinde herhangi bir sorun yok sadece takım içi sesli sohbette diğer oyuncuların sesleri gelmiyor oyunu silip tekrar yükledim driverlar falan güncel sebebi nedir yardımcı olursanız çok sevinirim , iyi akşamlar.

Baturalp2608

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Baturalp2608
Merhaba arkadaşlar iyi günler herkese , Valorant sesli sohbetten takım arkadaşlarımın sesini duyamıyorum , oyunun sesinde herhangi bir sorun yok, seslerinin gelmediğini anladığım zaman ayarlara girip takım içi sesli sohbet kısmını kapatıp tekrar açıyorum sorun düzeliyor fakat ortalama 2-3 dk sonra takım arkadaşlarımın sesleri tekrar kesiliyor dediğim gibi oyunun sesinde herhangi bir sorun yok sadece takım içi sesli sohbette diğer oyuncuların sesleri gelmiyor oyunu silip tekrar yükledim driverlar falan güncel sebebi nedir yardımcı olursanız çok sevinirim , iyi akşamlar.
takım içi konuşmayı aç
Mesaj otomatik birleştirildi:

takım içi konuşmayı aç
seslerden

KinGofuL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Salih Beşerik
sorunu çözdün mü bendede aynısı oluyor

Mert gül

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Mert gül
  • İlk olarak Windows arama kısmına Ayarlar yaz ve gelen sayfaya gir lütfen.
  • Sonrasında açılan sayfada Gizliliğe tıkla.
  • Sol taraftaki seçeneklerden Mikrofonu seç ve önüne gelen sayfada "Uygulamaların mikrofonunuza erişmesine izin verin" seçeneğinin açık olduğundan emin ol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

• İlk olarak Windows arama kısmına Ayarlar yaz ve gelen sayfaya gir lütfen.
  • Sonrasında açılan sayfada Gizliliğe tıkla.
  • Sol taraftaki seçeneklerden Mikrofonu seç ve önüne gelen sayfada "Uygulamaların mikrofonunuza erişmesine izin verin" seçeneğinin açık olduğundan emin ol.
valorant ta çalışan bırı dedı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
925,689
Üyeler
144,531
Son üye