Neler Yeni

VALORANT VAL-51 hatasına açıklık getirelim.

asurrboss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Asurr Boss
Herkese merhaba. Forumun sıkı bir takipçisiyim fakat bir hesabım yoktu ancak son günlerde herkesin VAL-51 hatası aldığını ve bu konuda neredeyse kimsenin bir bilgiye sahip olmadığını gördüm.

Öncelikle VAL-51 almamızın başlıca sebepleri neler gelin onu biraz tartışalım.

1) En büyük olasılık sizin üçüncü parti yazılım kullanıyor olmanız. Üçüncü parti yazılım dedim diye akıllara hemen hile gelmesin, bu algıyı kıralım. Üçüncü parti yazılım dediğimiz şeyler sizin mousenizin driver'ı olabilir hatta öyle ki bu canlı duvar kağıdı oynatıcı bir program bile olabilir.

2) Oyun içi toxic'lik yapmış olabilirsiniz. Sesli sohbette kışkırtıcı söylemlerde bulunmuş, sohbete yazıp karşı takımı kışkırtıp oyun zevklerini zedelemiş veya hiç konuşmamış olsan bile kendi takım arkadaşlarınıza zarar verip onların oyun zevkini zedelemiş olabilirsin

Peki VAL-51 hatasını nasıl çözeceğiz?

Üzücü bir haberim var arkadaşlar yüreği kaldırmayan okumasın, bu hatayı aşamazsınız. Spoofer ile de aşamazsınız çünkü bu bir kalıcı HWID ban değil ve bu yüzden sizin anakart ID'niz sisteme halen kayıtlı durumda yani siz halen oyunda barındırılıyorsunuz. Anakart ID'nizi değiştirip aynı IP adresi üzerinden giriş yapmaya kalkıştığınızda sistem change'i yakalayacak ve eski anakart ID'niz üzerine kayıtlı ban bu ID üzerinden de devam edecek.

Ayrıca; bugün Valorant tarafından şöyle bir bilet aldım.
resim_2021-05-06_104743.png

UYARI: Aldığınız ikinci ban kalıcıdır lütfen hile kullanmayalım ve toxic'leşmeyelim. Zararın neresinden dönersek kardır arkadaşlar. İyi günler

Son düzenleme:

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,179
İsim
Jarvis-M
karanlık mod da görünmüyor düzeltebilirseniz sevinirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri