Neler Yeni

valorant VAN 9003 çözülmüyor

1nwly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
baran esen
Bilgisayarımı daha yeni Windows 11'e yükselttim Valorant'ta oyunda Van 9003 hatası alıyorum. Çözüm videolarını da izledim secure modu aktif ettim ama hala aynı hatayı almaya devam ediyorum.

Anakart: Gigabyte A520M K

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
efe
bende aynı hatayı alıyordum windows 10 a geri yükledim düzeldi

Nisanur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Nisa
Diğer forumdan yazdım buraya da yazayım. Secure Boot Mode kısmını Custom'a çek. Not active yazan yer active olacak. Daha sonra save & exit diyerek oyuna girebilirsin.

eren28tr

80+ Platinum
Bilgisayarımı daha yeni Windows 11'e yükselttim Valorant'ta oyunda Van 9003 hatası alıyorum. Çözüm videolarını da izledim secure modu aktif ettim ama hala aynı hatayı almaya devam ediyorum.

sorun hala devam ediyor mu?

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Barış Okçu

BİOS KEY GİBİ ŞEYLER VARDI ONLARI CLEARLAMAN GEREKIYORDU GIGABYTE VE BIOSTARDA UGRAS COZECEKSIN

1nwly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
baran esen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sorun hala devam ediyor mu?
bir daha format atıp windows 11e yükselttim ve bios güncelledim şimdi kapanmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diğer forumdan yazdım buraya da yazayım. Secure Boot Mode kısmını Custom'a çek. Not active yazan yer active olacak. Daha sonra save & exit diyerek oyuna girebilirsin.
böyle yapınca halloldu teşekkür ederim

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Fettah Özalp
Gigabyte anakart larda biraz zor çözülüyor. Bende h610m var yaparken zorlanmıştım. Youtubeye anakartın tam modelini yaz yapımı illaki vardır

Top Bottom