Neler Yeni

Valorantta belirli aralıklarla fps drop yiyorum

ugrasln39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Uğur Aslan
Valorantta maça girdikten yaklaşık 2-3 dk sonra belirli aralıklarla fps drop yemeye başlıyorum sıcaklıktan olduğunu düşünüyordum fakat görev yöneticisinden baktığımda ekran kartı 74-78 derece arası gözüküyor ayrıca bilgisayarı soğutucu standında kullanıyorum yerden yüksekte fanlar hava alıyor ve ek soğutma var. Sizce fps drop yememin sebebi ne olabilir veya nasıl bir çözüm bulabilirim

not: bu sorunu laptop ile yaşıyorum

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
selams
Valorantta maça girdikten yaklaşık 2-3 dk sonra belirli aralıklarla fps drop yemeye başlıyorum sıcaklıktan olduğunu düşünüyordum fakat görev yöneticisinden baktığımda ekran kartı 74-78 derece arası gözüküyor ayrıca bilgisayarı soğutucu standında kullanıyorum yerden yüksekte fanlar hava alıyor ve ek soğutma var. Sizce fps drop yememin sebebi ne olabilir veya nasıl bir çözüm bulabilirim

not: bu sorunu laptop ile yaşıyorum
bendede girişte oluyor pc kötüde değil bendede 3060ti + r5 5600 var

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Harun Eralp
Vsycn yi açabilirsin fps sabitlenir drop azalır, ayarlardan güç den işlemciyi yüksek performansa alabilirsin, temp ve %temp% yi temizleyebilirsin veya son çare msconfig den çekirdek sayısını fullememek şartıyla yükseltebilirsin😄

FareV

80+ Bronze
abi valorant bozuk oyun hiç performansı arttırmayı denemeyin 1 hafta sonra vanguard içine ediyor zaten kısaca olayın özeti bu. VANGUARD diye bir lanet olmasa fps canavarı oyun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,172
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77
Top Bottom