Neler Yeni

Valorantta bir süre oynadıktan sonra adam vuramıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Vehbi
Valorantta bir süre oynadıktan sonra adam vuramıyorum.günün ilk dmsinde tüm vuruşlarım hs gidiyor girdiğim ilk maçlarda efsane oynuyorum rankım yücelik 3.mesela 3 maç attıktan sonra oynamak istiyorum ama beynim hs veya adama isabet etmemesini istemiyor gibi vuruşlarım gitmiyor.en az bir 2-3 saat beklemem gerekiyor,buda bilgisayardan kalkmadan aralıksız oyun oynamamı engelliyor.mentaldan dolayı olduğuna eminim.bu herkestemi oluyor yoksa sadece bende mi?cevaplarınız benim için çok önemli şimdiden teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,487
İsim
Diyarhan
Gözlerin yorulmuş olmalı. 2 saat den uzun süre durma arada mola ver.

Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Metin dal
aynısını bende yaşıyorum el ısındırmadan girdiğim maçlarda daha çok vuruyorum bide günün ilk dm sinde çoğunlukla 35+ bırakıyorum değişik

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,668
İsim
marilyn
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
hile aç

Edit: ya konuyla nasıl alakasız mesaj oluyor açsın hile aim kasmasına gerek yok wasd oynasın

Hazırda uc de amelenin biri spinbot 360 no spread src leaklemiş birsürü keyloggerli çalışan hile olur açsın deep freez oynasın restart atsın miss

Son düzenleme:

DeeperWeys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,538
İsim
mustafa öner
Instagram
https://www.instagram.com/deepervlt/
Steam
https://s.team/p/ctbm-pnrc/pttgcgtm
Twitter
DeeperWeys
Discord
deeperweys
çok oynadığında kas hafızana işlenmeye başlıyor valorantta o yüzden biraz yorgunluk geliyor oyuna 1 saat ara ver yeniden ısın öyle oyna veya o gün girme

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
Ara DM başlat bende hala oluyor ilk maç aimim çok iyi 2. maç %50si oluyor dm atıyorum 2-3 tane tabi sıkıcı oluyor ama 3. maça %75 ile başlıyorum ben böyle kurtuldum yada çok iyi muhabbet dönecek arkada öyle çok rahat aim düşmeden oynarsın

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Bende de birkaç gün aim fena oluyor sonra bi duraklama dönemine giriyorum ne adam vurabiliyorum ne win alabiliyorum bu böyle 2-3 gün devam ediyor sonra yine eski haline dönüyor (bozuk muyuz lan biz)

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Kaan
Valorantta bir süre oynadıktan sonra adam vuramıyorum.günün ilk dmsinde tüm vuruşlarım hs gidiyor girdiğim ilk maçlarda efsane oynuyorum rankım yücelik 3.mesela 3 maç attıktan sonra oynamak istiyorum ama beynim hs veya adama isabet etmemesini istemiyor gibi vuruşlarım gitmiyor.en az bir 2-3 saat beklemem gerekiyor,buda bilgisayardan kalkmadan aralıksız oyun oynamamı engelliyor.mentaldan dolayı olduğuna eminim.bu herkestemi oluyor yoksa sadece bende mi?cevaplarınız benim için çok önemli şimdiden teşekkürler
valorant çok boş oyun sildim ben 2 maç atıyorsun sıkılıyorsun sen oynamak istemiyorsun ama zorla oynıyınca öle oluyor mental boom kısaca

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,814
Üyeler
155,632
Son üye
pekgross
Top Bottom