Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Vatan 5 Gün 5 Gece Hazır Sistem İndirimi🔥🔥 SON SİSTEM

sercio14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
sercan
Dostum sen Galax'ı neye göre kötülüyorsun çözemedim. Hazır sistemlerde kullanılan 2 fanlı Galax ve Zotac modeller 4070s süper serisinin en kötü modelleri. İkisi de iyi değil veya biri diğerinden çok iyi değil. Vatan'ın kullandığı Thermaltake kasa ve PSU çok kaliteli sayılmaz. Vento'nun yeni kasaları vs3400 ve özellikle vg4200s iyi bile olabilir çünkü iç hacmi büyük gözüküyor. Yani Gamingentr ve Vatan'daki hazır sistemlerin kaliteli olarak birbirlerine üstünlüğü yok. İkisi de kötü. 7500f am5 sistem hem upgrade açısından hem performans açısından i5 13400f'yen iyi. O yüzden 2k farka Gamingentr'deki sistemi öneriyoruz. Galax yerine Zotac alınca inanılmaz kaliteli bir ürün almış olmuyorsun.
Dostum 1. zotac çok daha iyi bu net bilmiyorsan o senin sıkıntı 2.si thermaltake kaliteli sayılmazsa ne sayılır piyasada alabileceğin en güvenilir markalardan ventoyla nasıl kıyaslayabiliyorsun 3. 13400f 7500f den daha kötü değil çoğu yerde daha performanslı 4. gg deki sistemin ssd si yazma okuma çok düşük yani neye göre bunları yazabiliyorsun anlamadım ?

byrascal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
hasan avcı
Vatanpc yapmış olduğu bu seri de f/P iddiası mi vardı da olacaktı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece anakart ile ssd düşük kalmış bana göre ideal sistem olmuş diğer cikardiklari 4070den iyi
Ben fp sistem çıkaracak mı demişim ya da öyle bir iddaa mı ortaya atmışım? Ben fiyatını fazla buldum. Polemik aramayın! Hadi başka kapıya.

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Ahmet Kocar
Dostum 1. zotac çok daha iyi bu net bilmiyorsan o senin sıkıntı 2.si thermaltake kaliteli sayılmazsa ne sayılır piyasada alabileceğin en güvenilir markalardan ventoyla nasıl kıyaslayabiliyorsun 3. 13400f 7500f den daha kötü değil çoğu yerde daha performanslı 4. gg deki sistemin ssd si yazma okuma çok düşük yani neye göre bunları yazabiliyorsun anlamadım ?
Tabi canım zotac daha iyi :d Galax Türkiye'de yaygın olmadığı için zotac size daha iyi geliyor. Bunu anlayabiliyorum sürü psikolojisi bir ürün piyasada ne kadar çoksa onu süper zannederiz.
Bu videoyu izle bakalım. İnceleyen kanal çaylak, amatörde değil. Dünyaca ünlü https://www.techpowerup.com/ teknoloji blog sitesinin resmi youtube kanalı.

serhatkara34

80+ Bronze
Abdullah hacıgül abisi zotac'ın bir kaç kere sponsorlu reklamını yaptığı için zotac seviyor galax'ı kötülüyor :D
kaliteyi tartışmak saçma galaxla zotac ı kıyaslamayabile girmiyorum tartışmasına bile gerek yok reddite gir marka kıyaslamalarını araştır sadece işlemci gpu'sunu koyduğunda diğer marka ile aynı olmuyor üstünde kaç yüz tane parça var sigortasının bile kalite farkı var

Son düzenleme:

bluenstar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Hüseyin Y.
Zotac , palit , galax , msi çift fanlı modelleri ortalama 65 75 çalışıyor.Hot spot işin içine girince 85 95 arası bunun daha yazı var , gpular frekans kısarak 5 10 fps daha düşük verecektir ki buda drop yemek demek. '' Dip not 4070 super için geçerli ''

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Ahmet Kocar
zotacğı niye beğenmiyonuz
Zotac'ı beğeniyorum ama kasada çirkin duruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi şuna bak bide zotac'a.
1716471502105.png

1716471528824.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,263
Üyeler
145,139
Son üye