Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Vatan 5 Gün 5 Gece Hazır Sistem İndirimi🔥🔥 SON SİSTEM

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Ahmet Kocar
F/p değil bugünkü sistem. Anakart düşük, ramlerin gecikmesi fazla, işlemci i5 14. Nesil değil

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
6 taksite bunu alırım daha iyi hiç gerek yok vade farksız
Bu sistem stoktayken en f/p sistem şuan 2k için. Am5 4070s sistem zaten çok yok.

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Gokhan kılıc
6 taksite bunu alırım daha iyi hiç gerek yok vade farksız
6 taksit diğer sistemlerde neden yok acaba

vulcan da yok ama sunrise da var.Bunun parçaları çok mu kötü ya forumda herkes parça kalitesinden yerin dibine vuruyor

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Yunus Emre
6 taksit diğer sistemlerde neden yok acaba

vulcan da yok ama sunrise da var.Bunun parçaları çok mu kötü ya forumda herkes parça kalitesinden yerin dibine vuruyor

Kampanya çünkü bu stoğu var

elika

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Delfin Ok
F/p değil bugünkü sistem. Anakart düşük, ramlerin gecikmesi fazla, işlemci i5 14. Nesil değil
Bana da öyle geldi. Bu sistemi ben zaten bulabiliyorum, hatta ayrı ayrı alırım daha düşüğüne bulurum belki. 5 gün indirimleri ne alaka o zaman. Alınabilecek 2 sistem varmış ilk 2 gün. Bu kadar. Hayır bare oltalamayın.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
SEFA KAYA
Fp değil olmamış.
Vatanpc yapmış olduğu bu seri de f/P iddiası mi vardı da olacaktı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece anakart ile ssd düşük kalmış bana göre ideal sistem olmuş diğer cikardiklari 4070den iyi

serhatkara34

80+ Bronze
Vatanpc yapmış olduğu bu seri de f/P iddiası mi vardı da olacaktı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece anakart ile ssd düşük kalmış bana göre ideal sistem olmuş diğer cikardiklari 4070den iyi
galax kartlı sistemleri 35 40 a almaya alışmış bunlar laf anlatamazın ben hep 50 liralık yakıt alıyorum diyen adamla aynı kafa :D

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
John Smith
Kartta tam kasama göre, grili tonlarda, tasarımı çok güzel. Ekran kartını tutup, kasayı 15 e satabileceğimi bilsem alırım aslında.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
galax kartlı sistemleri 35 40 a almaya alışmış bunlar laf anlatamazın ben hep 50 liralık yakıt alıyorum diyen adamla aynı kafa :D
Dostum sen Galax'ı neye göre kötülüyorsun çözemedim. Hazır sistemlerde kullanılan 2 fanlı Galax ve Zotac modeller 4070s süper serisinin en kötü modelleri. İkisi de iyi değil veya biri diğerinden çok iyi değil. Vatan'ın kullandığı Thermaltake kasa ve PSU çok kaliteli sayılmaz. Vento'nun yeni kasaları vs3400 ve özellikle vg4200s iyi bile olabilir çünkü iç hacmi büyük gözüküyor. Yani Gamingentr ve Vatan'daki hazır sistemlerin kaliteli olarak birbirlerine üstünlüğü yok. İkisi de kötü. 7500f am5 sistem hem upgrade açısından hem performans açısından i5 13400f'yen iyi. O yüzden 2k farka Gamingentr'deki sistemi öneriyoruz. Galax yerine Zotac alınca inanılmaz kaliteli bir ürün almış olmuyorsun.

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Ahmet Kocar
Dostum sen Galax'ı neye göre kötülüyorsun çözemedim. Hazır sistemlerde kullanılan 2 fanlı Galax ve Zotac modeller 4070s süper serisinin en kötü modelleri. İkisi de iyi değil veya biri diğerinden çok iyi değil. Vatan'ın kullandığı Thermaltake kasa ve PSU çok kaliteli sayılmaz. Vento'nun yeni kasaları vs3400 ve özellikle vg4200s iyi bile olabilir çünkü iç hacmi büyük gözüküyor. Yani Gamingentr ve Vatan'daki hazır sistemlerin kaliteli olarak birbirlerine üstünlüğü yok. İkisi de kötü. 7500f am5 sistem hem upgrade açısından hem performans açısından i5 13400f'yen iyi. O yüzden 2k farka Gamingentr'deki sistemi öneriyoruz. Galax yerine Zotac alınca inanılmaz kaliteli bir ürün almış olmuyorsun.
Abdullah hacıgül abisi zotac'ın bir kaç kere sponsorlu reklamını yaptığı için zotac seviyor galax'ı kötülüyor :D

Top Bottom