Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Vatan 4060ti hazır sistem

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,237
İsim
Kerem Çavuş
hız değil ki mevzu ben hıza bile bakmadım. Crucial varken değerler benzerken ben kioxia almam biraz da kişisel. Asla almam hemde kioxia gerek yok goodram de daha iyi kioxiadan benim görüşüm. DRAM olmazsa olmaz gibi davranmayın
olmazsa olmaz değil zaten ikisi arasındaki fark hız ve dram mecbur ikisini karşılaştırıp seçim yapıcaksın bana göre de goodram alınmaz 7000mblik ssdsini alıp vaat ettiği hız değerlerini vermediği konusunda forumda zamanında az şikayet edilmedi

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,639
İsim
Kadir
acil lazım olan alabilir taksit avantajı vs iyi kasımda daha iyi fırsatlar gelebilir (kur yükselirse diyenler birikimini değerlendirebilir bu arada)

~helloworld

80+ Bronze
olmazsa olmaz değil zaten ikisi arasındaki fark hız ve dram mecbur ikisini karşılaştırıp seçim yapıcaksın bana göre de goodram alınmaz 7000mblik ssdsini alıp vaat ettiği hız değerlerini vermediği konusunda forumda zamanında az şikayet edilmedi
hız konusunda demedim goodrami hocam goodrami hem dayanıklılığı hem de satış sonrası desteği konusunda kioxiaya tercih ederim. Goodram ssd si olup 1-1.5 sene sonra bir sıkıntı çıkıp kaç kişiye sıfırı ile değişim yaptığını biliyorum.

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Ahmet Yıldırım
her şey değil ama ssdnin ömrünü uzattığı bir gerçek o zaman hızlarına bakalım geçelim dramin ne önemi var , her ssd aşşağı yukarı aynı derecede ısınıyor ayrıca wd de giriş seviye ssdsi sn770 hariç diğer ssdlerinden dram kullanıyor gereksiz olmasa kullanmazlardı herhalde
Ne kadarlık bir ömürden bahsediyorsun? Ne kadar süre?

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Gökay
hocam yarın gidip alıcam parçaları güzel ve fiyat performans gerçekten tek sıkıntım mağazada kredi kartına taksit imkanı varmı
sayfanın en altına çekersen kartlar ve taksit sayıları yazıyor dostum

Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Attila Alpaslan
Cahiller bilip bilmeden dalga geçmiş benimle. Siz gidip DRAM'siz SSD alın ısınıyor diye ben de kullanıyorum G2 ne ısınma sorunu var ne bir şeyi çok ısınıyorsa git termal ped yapıştır. Okuma yazma hızı diyenlerle zaten tartışmaya bile girmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

SSD yükseltilmeli mi ?
Hayır G2 daha iyi P3'ten.

SoniX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Bahra Koç
Islemciyi 14400 f yapilip alinir mi ? 7500f 4060ti bekliyordum fakat 14400f e yukseltip degerlendirilebilir mi ?

Beyefendi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
furkan efendioğlu

Beyefendi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41