Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Vatan 4060ti hazır sistem

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Doğuş Akyürek
genelde 4060 lı çıkıyor
Laptop hariç çok anlamıyorum hocam. Açıkcası iyi anlayan birinin yönlendirmesine ihtiyacım var parça kalitesi, uyum, psu gibi şeyler biraz havada kalıyor. Güzel ve fiyatını hakediyor derseniz alırım.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,237
İsim
Kerem Çavuş
hocam DRAM i neden her şey gibi görüyor bu forum çözemedim DRAM var g2 alalım dram yok wd black serisi almayalım
her şey değil ama ssdnin ömrünü uzattığı bir gerçek o zaman hızlarına bakalım geçelim dramin ne önemi var , her ssd aşşağı yukarı aynı derecede ısınıyor ayrıca wd de giriş seviye ssdsi sn770 hariç diğer ssdlerinden dram kullanıyor gereksiz olmasa kullanmazlardı herhalde

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Gökay
Laptop hariç çok anlamıyorum hocam. Açıkcası iyi anlayan birinin yönlendirmesine ihtiyacım var parça kalitesi, uyum, psu gibi şeyler biraz havada kalıyor. Güzel ve fiyatını hakediyor derseniz alırım.
alınır parçalar güzel uyumlu

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037

~helloworld

80+ Bronze
her şey değil ama ssdnin ömrünü uzattığı bir gerçek o zaman hızlarına bakalım geçelim dramin ne önemi var , her ssd aşşağı yukarı aynı derecede ısınıyor ayrıca wd de giriş seviye ssdsi sn770 hariç diğer ssdlerinden dram kullanıyor gereksiz olmasa kullanmazlardı herhalde
hız değil ki mevzu ben hıza bile bakmadım. Crucial varken değerler benzerken ben kioxia almam biraz da kişisel. Asla almam hemde kioxia gerek yok goodram de daha iyi kioxiadan benim görüşüm. DRAM olmazsa olmaz gibi davranmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Gökay
Top Bottom