Neler Yeni

Vatan bilgisayar 50-60k sistem önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim zencibacak
Bütçe
50000
Vatandan hazır sistem bakıyorum ama hazır olmak zorunda değil tek tek de olabilir ama sadece vatanda olmak zorunda Vatanda 50klık hediye çekim var arkadaşlar parçaları tek tek alınca fiyat biraz tuzlu geliyor max 60kya kadar çıkabilirim hazır sistemlerde tak çıkar muhabbeti var bir üst veya bit alt model ile bana şu 3 hazır sistemden tak çıkar yaparak f/p yapma şansınız var mıdır? Şimdiden teşekkürler

Zexius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Poyraz
Vatandan hazır sistem bakıyorum ama hazır olmak zorunda değil tek tek de olabilir ama sadece vatanda olmak zorunda Vatanda 50klık hediye çekim var arkadaşlar parçaları tek tek alınca fiyat biraz tuzlu geliyor max 60kya kadar çıkabilirim hazır sistemlerde tak çıkar muhabbeti var bir üst veya bit alt model ile bana şu 3 hazır sistemden tak çıkar yaparak f/p yapma şansınız var mıdır? Şimdiden teşekkürler

Vatana sadece ürün için para vermiyorsun bütün mağazalar için para ödüyorsun ayrıca vatandan alınmaz benim bir önerim yok müsait değilim ama elbet birileri önerir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim zencibacak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vatana sadece ürün için para vermiyorsun bütün mağazalar için para ödüyorsun ayrıca vatandan alınmaz benim bir önerim yok müsait değilim ama elbet birileri önerir
Ordan alınmaz bundan alınmaz nerden alınacak bunlar birisi söylesin ayrıca kuponum var diyorum başka şansım zaten yok

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Halit Efe Kaplan
kanka adamın çeki varmış yanı pc bedavaya gelıcek ondan vatan dıyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka 4070 ti olanında işlemciyi 13700f yap anakartı b660m a yap rami 32gb yap guc kaynagını thermaltake 750w yap sıvı sogutmayı ml240v2 yap kasayıda td500 yap o zaman 57k oluyor alabılırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim zencibacak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka adamın çeki varmış yanı pc bedavaya gelıcek ondan vatan dıyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka 4070 ti olanında işlemciyi 13700f yap anakartı b660m a yap rami 32gb yap guc kaynagını thermaltake 750w yap sıvı sogutmayı ml240v2 yap kasayıda td500 yap o zaman 57k oluyor alabılırsın
Dddr4 ama o

asko56

80+ Bronze

Seçilicek parçalar

ASUS PRIME B650M-A WIFI AMD B650 Soket AM5 DDR5 5600MHz (OC) M.2 Anakart

GSKILL 16GB (1x16GB) Ripjaws S5 Siyah DDR5 6000MHz CL36 1.35V PC Ram ram eger tek ise vatan pc ye git 32 yaptır

Crucial 1TB P3 Plus Serisi NVMe M.2 SSD (Okuma 5000MB/ Yazma 3600MB)

THERMALTAKE S200 TG 650W 80PLUS ARGB 4x120mm Fanlı MidT ATX Siyah Kasa

COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240L V2 2x120mm RGB LED SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ

Top Bottom