Neler Yeni

Vatan Bilgisayar Deneyerek Monitörü Alabilirmiyim

D-E-E-S

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes DEMİR
Malumunuz hergün teknolojik ürünlere zam geliyor bende şuan monitör almak üzereyim alacağım monitöre karar verdim Asus tuf gaming vg279qm 27inch Monitörü alıcam şuan en uygun fiyat vatanda ama aklıma bir soru takıldı ben bu ürünü internetten alıcam ve mağaza teslim almak istiyorum olarak işaretliyicem ben mağazada aldığım Monitörü deneyerek alabilirmiyim

Bünyamina

80+ Gold
Malumunuz hergün teknolojik ürünlere zam geliyor bende şuan monitör almak üzereyim alacağım monitöre karar verdim Asus tuf gaming vg279qm 27inch Monitörü alıcam şuan en uygun fiyat vatanda ama aklıma bir soru takıldı ben bu ürünü internetten alıcam ve mağaza teslim almak istiyorum olarak işaretliyicem ben mağazada aldığım Monitörü deneyerek alabilirmiyim
evet orada test edip alabilirsin

Bünyamina

80+ Gold
Teşekkür ederim bir monitöre 8200tl para verince insan test edip edemeyeceğini merak ediyor sıkıntı çıkarsa çünkü uğraştıracak
ben monitör alırken orada açılıp görüntü geliyor mu diye test etmişlerdi

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
furkan gezgin
ben aldım denettirebilirsin

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Selçuk Aslan
evet satın alıyorsun sonra denıyorsun ordakı calısanla bır sorun cıkarsa degısım yapılıyor olu pıxel vs

Pckopat

80+ Bronze
Aldığın mağazada kontrol edip testini yapıyorsun, bir sorun yada sıkıntı çıkar ise değişim yapıyorlar.

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ramazan Karatopcu
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar, İşlemci, Ekran Kartı
Evet ben de oradan aldım. Satın almadan kutuyu açamıyorlar. Aldıktan sonra mağazada bir kasaya bağlattırıp şu sitedeki testlere bak. Hepsinde sıkıntısız geçerse alıp eve geçersin. Renklerde bi sorun, ölü piksel vs varsa direkt değişim yaparlar. Bir de orada kasaya bağlayınca standart olarak 60hz çalışır monitör. Ayarlardan 144-165 artık neyse maksimum desteklenen hertze çekerek denemelisiniz çünkü 60hz yenilemede belirgin olmayan ölü piksel 144hz te belirginleşebiliyor yani hep ihtimal bunlar iyice deneyip öyle eve geçin. Biraz aceleye getirip "tamam açtık bakın görüntü geliyor hadi yallah" havası olursa "hayır kardeşim ben 10dk incelemek istiyorum bi müsade edin" deyin çünkü eve geçtikten sonra bi sorun çıkarsa servise göndermek gerekiyor orada tamirat, değişim, para iadesi gibi seçeneklerde markanın insnafına kalıyorsunuz olay Vatan bilgisayardan çıkmış oluyor. Bekleme süresi falan derken 1 ayı bulabiliyor süreç. O yüzden hemen eve postalamak isterler aman dikkat.
Bahsettiğim site: https://www.eizo.be/monitor-test/

Top Bottom