Neler Yeni

Vatan bilgisayar hazır sistem nasıl?

Yamaner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yalın Kocadağ
Bütçe
20000
Merhabalar, hazır sistem alacağım bütçem 20 bin Vatan bilgisayar dan almayı düşünüyorum hem mağazası yakın bir sorun olduğun da ulaşması kolay. sistem iyi mi sizce?

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
Sinan Aba
Merhabalar, hazır sistem alacağım bütçem 20 bin Vatan bilgisayar dan almayı düşünüyorum hem mağazası yakın bir sorun olduğun da ulaşması kolay. sistem iyi mi sizce?
Daha iyisi alınır ayrıca psu iyi değil RAMPAGE ☠️

Al geç

Yamaner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yalın Kocadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
Sinan Aba
Çok mu kötü psu patlar mı yani?
Kasayı thermaltake yapman lazım o zamanda benim attığım sistem ile aynı paraya gelecek. Attığım sistem daha güçlü 4060ti var. Senin sistemde düz 4060 var.

Yamaner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yalın Kocadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasayı thermaltake yapman lazım o zamanda benim attığım sistem ile aynı paraya gelecek. Attığım sistem daha güçlü 4060ti var. Senin sistemde düz 4060 var.
O site güvenilir mi biliyorum ama daha önce daha bir şey almadım sorun yaşarsak kargo da ezik falan çıkarsa nasıl geri talep oluşturucaz?

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
Sinan Aba
O site güvenilir mi biliyorum ama daha önce daha bir şey almadım sorun yaşarsak kargo da ezik falan çıkarsa nasıl geri talep oluşturucaz?
Gaming gen vatandan daha güvenilir bence :D
Kargoyu açarken video çekeceksin. Ha sıkıntı olursa mail atarsın olmazsa tüketici hakemi ama sorun olmaz herkes alışveriş yapıyor burdan.

Vatanda alıp sorun yaşarsan daha kötü adamlar hiç bir şekilde iade filan almıyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ajan

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Daha iyisi alınır ayrıca psu iyi değil RAMPAGE ☠️

Al geç
bunu alın hocam islemciyi yapabiliyorsan 5600 yapar ömürlük kullanirsin 5600 lusude vardi sitede 21.5 a sanirim

JSezar

80+ Silver
Kötü ve pahalı.

• Beğen

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
ASME
Gaming Gen sitesinden ve Ümraniye'de ki mağazasından birden fazla sistem, ekran kartı, klavye ve en son işlemci soğutucusu aldım. Sıfır sıkıntı. Vatandan daha memnunum.

• Beğen

Yamaner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yalın Kocadağ
Galax marka iyi mi?

Ajan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ajan
Gaming Gen sitesinden ve Ümraniye'de ki mağazasından birden fazla sistem, ekran kartı, klavye ve en son işlemci soğutucusu aldım. Sıfır sıkıntı. Vatandan daha memnunum.
hocam oraya gidip danışarak mı daha iyi olur yoksa interttenmi sipariş vererek orda oluşturup test vs gibi yaptırsak

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
ASME
hocam oraya gidip danışarak mı daha iyi olur yoksa interttenmi sipariş vererek orda oluşturup test vs gibi yaptırsak
İki türlü alışveriş yaptım. Kritik stok ise hiç beklemeden netten alırım. Ama mağazada stok varsa gidip oradan montajsız alırım. Adamlar gerçekten temiz güzel topluyorlar hocam. Kafanız kalmasın

• Beğen

Ajan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ajan
İki türlü alışveriş yaptım. Kritik stok ise hiç beklemeden netten alırım. Ama mağazada stok varsa gidip oradan montajsız alırım. Adamlar gerçekten temiz güzel topluyorlar hocam. Kafanız kalmasın
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,643
Üyeler
140,680
Son üye
dodowastaken
Top Bottom